Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćvfrvr

czy to znaczy,że ona coś do mnie czuje

Polecane posty

Gość gośćvfrvr

Sama ze mną zerwała,bo twierdziła że ją olewam.Pisalismy dlugo na facebooku po rozstaniu codziennie w końcu napisała tak: usuń mnie bo ja na facebooku nigdy nikogo nie usuwałam i nie wiem jak tylko na naszej klasie miałam to obcykane.Nie pisze tego wszystkiego złośliwie,ale musze myśleć o sobie przede wszystkim teraz.Bo nie jesteś mi obojętny i nie chce się zastanawiać co i gdzie robisz w piątek w nocy,nie chce żeby mnie to interesowało,nie chce się nawet nad tym zastanawiać.A odpalając facebooka i widząc napis "ostatnio dostepny 5 godzin temu)zmusza mnie to do refleksji.Więc chce się odciąć od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowie się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuje i w rzeczywistości tego niechce zebyś ja usuwał, ona chce żebyś ją teraz prosił o powrót do siebie poza tym usuwanie znajomych na fb jest tak banalne ,że ona tam dobrze wie jak to zrobić usuń ją i zobaczymy co zrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie zrobi znam ją i wiem że się nie odezwie.Już jakiś czas temu pisała że nie chce mieć kontaktu bo tak jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to wy byliście razem ? czy o co tu chodzi? bo ja już się pogubiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BYLISMY RAZEM rok ona zerwała,bo ja wychodzilem sam wszedzie wieczorami,i coraz rzadziej się spotykalismy.Ona uznała że nie jest szczęśliwa bo ja niby nic nie czuje. Zerwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a co ty czujesz? bo na razie to ja nie wiem czego ty od niej oczekujesz? skoro nie widze w tobie żadnej emocji jak o tym piszesz kochasz ją? lubisz? chcesz z nią być ? jak masz takie lajtowe podejście to lepiej idz dzisiaj na miasto poderwij jakas panienke i będziesz miał dobre pukanie a jak ci zależy to może jakiś ruch w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam nie wiem ale w*******o mnie jak napisała ze nie chce miec kontaktu.Usunąłem ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze, to teraz jesteś wolny i możemy się pukac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzień
Skończ najpierw gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ona nie chce na serio, żebyś ją usuwał:D Jakby chciala to by cie sama usunęła.. chce żebyś ją błagał o powrót i zapewniał o swojej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego faceci sa tacy durni. Suka che zebys wykazywal wiecej zainteresiwania i tyle. Przekornie pisze to a chce rzebys siebstaral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko ! :D Nie jestem nienormalna. Myślałam, że tylko ja jestem taka psychiczna i że fecbook tak bardzo na mnie oddziałowuje, jeśli chodzi o chłopaka. Czuje coś, na pewno coś czuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×