Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

w jakim celu istnieje Bośnia i Hercegowina?

Polecane posty

Gość gość
Moja wiedza i moje zainteresowania sa przydatniejsze dla swiata niz twoje. Ty dzieki twoim zainteresowaniom jedyne co mozesz zrobic to p******ic z tepakami takiego samego poziomu jak twoj, a ja dzieki mojej wiedzy moge zrobic cos pozytecznego dla swiata zawierac niwe znajomosci i imponowac ludziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Boszniacy też chcą mieć państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty piertolisz. to wszystko jest inicjatywa onz nato i innych korporacyjnych marionetek. trwaja ciągle zbrodnicze wojny w których ofiarami są cywile bo taki jest ich cel. niszczy się szkoły, szpitale i infrastrukturę. to boszniacy robili nieprzerwane naloty bombowe na jugosławie? nie. to wojsko nato głównie amerykańskie czyli główny domokrążca sprzętu wojennego i śmierci. kłamią ludzi w zywe oczy. jaka demokracja jacy terroryści jaka wolność. co k***a USA może obchodzić wolność jakichś bosniakow? z chujem na łby sie pozamaieniałeś? to są p********i faszyści i bezwzględne chciwe pieniędzy i władzy hieny. i nie spoczną dopóki nas wszystkich nie zniszczą jako narody i wolnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gsyby można było zarobić na twojej śmierci 5 dolców bez zbędnych fajerwerków i reperkusji społecznych to by wysłali pinć lotniskowców i dwadzieścia dywizji żeby zajebać cieie twoją żone i dzieci. a najlepiej jak najdłużej bo za te zabawę musimy im wszyscy płacić. jacy boszniacy człowieku. ogarnij sie. wszystkie wojny i cały terroryzm jest sponsorowany przez to dziadostwo pierdolone. zgwałciliby całe przedszkole przebrani za bojowników kraju na który akurat nabrali ochoty żeby sprowokować i usprawiedliwić (czyli wyciągnąć na to kasę od obywateli) wojne z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wszyscy ci, którzy dają sie omamic ich propagandzie bądź tak jak piszący wyżej cynicfm mający na to wyj****e są ich tymczasowymi współpracownikami. Bardzo ważnymi zresztą bo dzięki nim nie trzeba trzymać wojska w spacyfikowanych prowincjach. hołota sama sie trzyma za mordy. żal mi was wszystkich i siebie samego. wiem, że można przejrzeć na oczy bo mnie sie udało a jakoś szczególnie bystry czy poinformowany nie jestem. zresztą to już bez znaczenia bo posuneli się do jawnych gróźb czy też może przez waszą głupote nie muszą się nawet już kamuflować. w każdym razie jasno i wyraźnie zapowiedziano, że NWO będzie wprowadzone za naszą aprobatą a jak nie to siłą. Jak ktoś uważa, że nwo pragnie pokoju dla świata i szczęścia dla jego obywateli to powinien się zastanowić nad metodami wdrażania tych celów w życie. Bo delikatnie mówiąc są nieprzystające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×