Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Cynic uważa, że skoro mam dużą wiedze ogólną to jestem mało inteligentna

Polecane posty

i głupia, bo "inteligentni ludzie nie interesują sie głupotami". :) tak samo zresztą sądzi o posiadaniu ciekawych zainteresowań. :) jesli to tej pory ktoś go dazył szacunkiem, to niech zaprzestanie, bo nie dośc, że to psychol, to jeszcze idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jego wypociny pod moim adresem, cóż za wybitny intelekt :D : "a ja ci powiem ze jestes nei dosc ze nieinteligentna to jeszcze totalnie glupia, kogo jakies gowno slowianskie obchodzi czy jakas bosnia gercegowina? Nie masz sie czym zajac pozytecznym w zyciu to p******isz o jakichs glupotach? i co jak zaczne czytac te twoje pseudowywody na rozne tematy to moje zycie bedzie bardziej wartosciowe i ciekawsze a dwajac sie z toba w bezsensiowna dyskusje poprawi mi sie iq? wez juz w*********j i nie wracaj nikogo twoje p********ie i zj****e zainteresowania nie obchodza usmiech.gif nawet ci sie ta wiedza do niczego nie przydaje, ooo interesuje sie jakims gownem slowianskim inni sie tym nie interesuja a ja jestem madrzejsza niz profesorowie na studiach i taka inteligentna.... u mnie tez mieszka gosc ktory gada o sobie ze jest inteligentny ciagle oglada tvn24 i nikt go sluchac nie moze bo p******i ciagle glupoty, to samo jest u ciebie usmiech.gif pozdrawiam" :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze jakis murzyn z 25cm k*****m cie brutalnie zg***** a potem zamorduje :) cieszylaby sie cala subkultura metalowa i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w subkulturze metalowej jest sporo osób o ciekawych zainteresowaniach, inteligentnych, udzielających sie np. w bractwach rycerskich, więc raczej nie podzielili by zdania takiego prostaka jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie jestes ani inteligentna ani nie masz ciekawych zainteresowan :) ciekawym zainteresowaniem jest np adchotektura albo podroze a nie jakies neopoganstwo czy jakies rodzimierstwo slowianskie XD jestes zwyklym tepakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha :D Ciekawa rozmowa, głównie tych dwóch postaci... głupiej debilki Kasi i Brok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moon też pisał z konta Kasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×