Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zrzucić brzuch po porodzie

Polecane posty

Gość gość
hej dziewczyny mi po porodzie został tak go nazwałam flaczek, naciągnięta skóra i troche tłuszczyku, ani dieta ani ćwiczenia nie przynosiły efektów, miałam juz naprawdę doła. Koleżnka powiedziała mi zebym zapisała sie na kriolipolize bo jej pomogła. Poleciła mi centrum Amaryllis z Bytomia powiedziała ze nie bede żałować . Juz jestem po 2 zabiegu i jetem bardzo zadowolona mysle ze zkorzystam jeszcze z 1 do 2 zabiegów i moj flaczek całkowicie zniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny mi po porodzie został tak go nazwałam flaczek, naciągnięta skóra i troche tłuszczyku, ani dieta ani ćwiczenia nie przynosiły efektów, miałam juz naprawdę doła. Koleżnka powiedziała mi zebym zapisała sie na kriolipolize bo jej pomogła. Poleciła mi centrum Amaryllis z Bytomia powiedziała ze nie bede żałować . Juz jestem po 2 zabiegu i jetem bardzo zadowolona mysle ze zkorzystam jeszcze z 1 do 2 zabiegów i moj flaczek całkowicie zniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w płaski czy wręcz wklęsły brzuch po cesarce na drugi dzień. Macica nie obkurcza się aż tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz jestem rok po porodzie i wyglondam jak bym była w ciaży i wyglonda jak balon jak go sie morzna pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plyte "Secret" Ewy Chodakowskiej zaręczam , ze daje spektakularne efekty. Ja po 8 razach miałam kaloryfer na brzuchu i super talie o jakiej zawsze marzyłam. Cwiczenia sa wyczerpujące ale naprawdę warto się pomeczyc. Z plyt CD które mam a mam ich bardzo dużo sekret Ewy jest najlepszy- daje szybkie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tylko przestalam karmic piersia zaczelam intensywne odchudzanie: zapisałam sie na basen, chodzilam pieszo do pracy, jadalam regularnie zdrowe i nieprzetworzone posilki przyjmowalam tez suplement be slim 3 z naturalnymi wyciagami m.in. z morwy białej i morszczynu, po 2 miesiacach schudlam 6 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi byoo trudno zrzucic kilogramy po ciazy, dopiero teraz wracqm do formy, oczywiście stosowałam diete, suplement be slim3 a na ujędrnianie ciala ćwiczenia i kręcenie hula hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po ciąży robiłam ćwiczenia, byłam na diecie a moja pupa mimo to wyglądała okropnie. Przez znajomą trafiłam tutaj na zabieg http://www.aestheticmed.com.pl/pl/medycyna-estetyczna/zabiegi/rozpuszczanie-tluszczu który owa znajoma miała już za sobą. Dziewczyny, polecam wam, szkoda się meczyć z tłuszczem, który jest dla nas naturalny i nie da się go spalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie ze my kobiety po 35 roku zycia mamy mozliwość chociaz w małej częsci zatrzymać na naszych twarzach upływajacy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

Laska, ćwiczenia to raz i konsekwetnie, jak to mowił moj ojciec bez pracy nie ma kołaczy ;))))). Dwa to dieta i to dobra dieta, nie z byle strony internetowej czy pseduo speca co skończył papierek "dietetyk" a pewnie za niego zapłacił i nigdy nie studiował o co chodzi. Dieta musi być zbilansowana i dobrana pod Ciebie. Pod twoją sylwetkę, pod twoje potrzeby i pod Twój styl życia. Ja gdy dochodziłam do dobrego wyglądu korzystałam z pomocy Dr Beata Dethloff. Fajna babka, konkretna i nie obiecuje Bóg wie czego od razu. Jak ona daje dietę to są efekty, ale trzeba brać tą dietę do serca i ją stosować, a nie olewać czy sądzić "ee, jutro wrócę do diety". Dieta musi być stosowana jak ona każe i są efekty. Zero obijania się. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×