Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gość W
Hej alex37 Ja jestem po pierwszym nie udanym icsi,mam jeszcze tylko 2 szense(mieszkam za granica tu robia tylko 3 razy)jedyne co moge ci poradzic to zebys postarala sie wyluzowac i myslec pozytywnie,sama wiem,ze to trudne,glowa do gory napewno sie tym razem uda;)Ja za jakies 10 dni zaczynam krotki protokol,wiec tez bede miala stresa,ale musi sie tym razem udac;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
Ja tez mialam problemy z oddychaniem po punkcji i to chyba przez 3 dni,do tego brzuch jak balon,co podobno bylo przez przestymulowanie jajnikow,ale po 3 dniach zaczelo wszystko ustepowac,tyle ze stosowalam sie do zalecen lekarza,wiec jadlam produkty bogaate w proteiny,czyli ser,jaja,kurka itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
alex37 ja ogolem czulam sie w miare dobrze chyba po tych wszystkich lekach , jedynie co mi ciazy to to ze troche czuje sie jak balon i tak z 2 kg to mi sie przybralo, ale ostatnio jakos ciagle systematycznie przybieram wiec juz nawet na to zabardzo nie zwracam uwagi :( Wiem ze jestes podlamana ,ale nastwienie to tez duzo wiec sprobuj zejsc na inny tor myslenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
Gosc M,a jakie i ile prob mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Gosc W ja jestem po 1 probie, dzisiaj mam 6dpt ;) Bralam Gonal F , Encorton i to mnie chyba najbardziej dobija bo to steryd... i biore go do tej pory razem z Acardem , magnezinem , Fraxaparine i Prolutex , a dopochwowo utrogestan. Jutro testuje , a w sobote jade na krew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
Badz dobrej mysli,ja tez bralam gonal i bemfole a dopochwowo crnone,mialam transfer jednego zarodka,ale w 10dpt dostalam miesiaczki,tak silnej ze nie bylo mowy o ciazy,pozniej test i nic z tego...to byl dlugi protokul,teraz czekam na krotki....mialam 9 zarodkow,ale lekarz orzekl ze wszystkie 8 nie nadaja sie do mrozenia...bo palilam papierosy,teraz rzucilam i mam nadzije ze wyjdzie...tutaj jednak nie bylo zadnych sterydow,ale moze lepiej sie z nimi zarodek zagniezdzi?Trzymam kciuki,wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Ja mialam 3 zarodki zaplodnione, podano mi 1 klasy 3AA , pozostale 2 zostaly zamrozone :) podano mi 5 dniowa blastke. Wlasnie w sobote bede miala 10dpt wiec juz bedzie woz albo przewoz, nie nastawiam sie co ma byc to bedzie, nie przeskocze tego wszytskiego staram sie byc spokojna i cieszyc sie ta nadzieja. Tez szlam krotkim protokolem. A ile masz lat? Ja 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex37
dziękuję dziewczyny za słowa otuchy :) Pocieszę Was...jesteście jeszcze młode i macie dużo czasu przed sobą :) ja już 37 lat i od prawie 7 lat pacjentka invimedu we Wrocławiu. Cieszę się, że tu trafiłam :) Jak jutro przeżyję narkozę i te parę godzin po to się odezwę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
Ja mam 33 lata,a staramy sie o dziecko od 3.Alex nie przejmuj sie,trzymamy kciuki,co nas nie zabija to nas wzmacnia;))Nie wiedzialam ze w pl pobieranie z pecherzykow jest pod narkoza?Tutaj pobierajaa po glupim jasiu w tabletce i malej dawce morfiny do zyly...mysle ze narkoza jest mniej stresujaca,ale moment zobaczenia znalezionych jajeczek w pecherzykach(takie fajne farfocle na zywo)naprawde bezcenny;)odezwijcie sie jutro trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
My też się staramy od 3 lat...masa pieniędzy na lekarzy którzy niekoniecznie się znali na przyczynie i uciekający czas..Oby Każda z nas miała to wynagrodzone prędzej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
7dpt zrobiłam test..- negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Jeszcze do końca się nie załamuje...w sobotę się potwierdzi beta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu proszę przypomnij mi Twoją betę w 3dpt i 6dpt, kuzynka idzie tym systemem, wczoraj miała transfer, betę ma zrobić w piątek i w poniedziałek, będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi test wyszedł w 7dpt, ale Ewci nie a beta była pozytywna bo od razu na nią poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Yhm...No to może być różnie...idę w sobotę na betę co ma być to będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to bym zrobiła dziś a w sobotę powtórzyła czy prawidłowo przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M może po prostu zbyt wcześnie? Trzymam za Ciebie kciuki! Aleks37 powodzenia jutro! Oby było dużo jajeczek :) Ja czekam cały czas na możliwość odebrania recepty od lekarza, ale cały czas jestem w pracy. We wrześniu idę na wizytę i zacznę przygotowania do październikowego in vitro. Emocje pomału rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Olu w 3 dpt beta była 2, a w 6dpt 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a z Waszych doświadczeń kiedy można najwcześniej zrobić betę? W poniedziałek miałam transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Ja zrobię chyba w pt...Bo w sobotę kończą mi się leki więc gdyby się nie powiodło to pewnie będę musiała je odstawić i bez sensu kupować nowe...w 9 dniu już beta będzie też pewna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć mam pytanie czy podczas podchodzenia do in-vitro można się przytulać z mężem czy to jest zakazane? Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusja ja pierwszą betę zrobiłam w 8dpt i było 89, myślę, że gdybym zrobiła w 6dpt to by było ok 45 (mniej więcej beta podwaja się co 2-3dni )W 5dpt test siusiany o czułości 25 wychwycił już ciążę ale kreseczka było ledwo widoczna, w 7dpt kreseczka była mocniejsza ale bladziutka. Kasia w 6dpt miała 23. Myślę, że w poniedziałek możesz śmiało zrobić bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki MammaOla :) W takim razie w najbliższy wtorek betuję. A do tego badania trzeba być na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
madzia ja mialam hiperstymulację przy pierwszym podejsciu. Lekarz dał mi specjalne leki na powstrzymanie rozwoju tego cholerstwa i odwołał transfer. Ja mialam ten nadzór nad implantacją czyli sprawdzanie bety w 3, 6 i 10 dpt. Ale lekarz mi mowil pamietam ze jak cos wyszlo w 3 dniu to nie bylo wiadomo czy to ciaza czy pozostalosc lekow. Rzekomo mówią że ciąże mozna stwierdzić w 100% jak bije serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×