Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gość W
Sorki,nie chce zasmiecac podwojnymi wpisami,ale jakos wczesniejszy mi sie dopiero po tym drugim pojawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Gosc W - pamietaj nadzieja powinna umrzec ostatnia! ale rozumiem Cie... ja jestem w trakcie wlasnie przygotowywan na drugie podejscie i tez jakos mnie bierze zly nastroj...zaczelam nawet w necie przegladac osrodki adopcyjne :( straszne to wszystko przez co sie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
A jaki macie problem?U nas podobno slabe nasienie,a jesli sie nie zagniezdzi to widocznie tez jakis problem u mne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Ja mam 4 st endometriozy no i do tego wszystkiego jeszcze niedoczynnosc tarczycy. Musze sie otrzasnac ta adopcja to jakis impuls...musze wierzyc ze i mi tez sie uda :( Wszystko sie we mnie kotluje naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
Wierze.Ja w tej chwili mam pretensje do lekarzy ze nie przetransferowali 2 zamiast czekac na mrozenie do 5 dnia i je tak po prostu wyrzucic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Gosciu W wiem jak to jest czlowiek jest przy nadzieji , marzy o czyms a inni wydaje sie ze od tak to wszystko uniemozliwia. Ja tez troche mialam zalu ,ze nie podali mi od razu 2 zarodkow, sa wtedy wieksze szanse, niby mowili ze ten co podawali byl idealny ,ale ja wiem na ile to co mowia jest naprawde wiarygodne. Zadna z nas nie ma takiej wiedzy i mozliwosci jak oni - musimy wierzyc tylko im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
no to Izka już widzę przygotowujesz się pełną parą hehe :) ja też zauważylam ze w 6 zaczelo najbardziej wchodzic na wadze. u mnie termin 30 listopad, także zaraz po Izce :) Gość M, gośc W nie mozecie się poddawać. Uda się zobaczycie. Każda z nas tutaj wie o co chodzi i doskonale Was rozumiemy bo przezylysmy to na własnej skorze. Wiem ze kazda porażka to ogromny cios i natłok różnych myśli. Ja tez myslałam ze juz nigdy się nie uda. Wierze w Was i kibicuje mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
gosc kasia takich osob jak Ty ktore potrafia tak pocieszyc potzeba :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zizabella180315
Do cookies 2015 Bardzo proszę o Twoją opinie odnośnie zabiegów w Polmedisie:) Jestem pacjentką dr. Elias, obecnie biorę tabletki anty a od 14 września zaczynam zastrzyki myślę, że w październiku będę miała pierwsze podejście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zizabella 180315
cookies 2015 4 zabiegi w Polmedisie a któryś udany? Jest coś o czym powinnam wiedzieć, nie wiem na co zwracać szczególną uwagę:) Czy robiłaś przerwy między kolejnymi zabiegami? Jestem ciekawa dosłownie wszystkiego :) Podaje e-maila: ziza-84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Hej dziewczyny a kiedy wasi mezowie oddawali nssienie? Czy w tym samym momencie jak mialyscie punkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Tak anula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadzia27
Dziewczyny jak czytam ze podchodzicie znowu to wam zazroszcze...ja nie mam takiej szansy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Madzia27 a co z adopcja zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Madzia27 to daj znac a ja zaciskam kciuki zeby wszystko bylo po twojej mysli. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
maadzia27 tez sciskam i Ciebie i kciuki za to zeby wszystko bylo po Twojej mysli - koniecznie daj znac xxxx Dziewczyny czy po duphastonie lub po tej "piepelli" brudzilyscie? Ja mam plamienia wlasnie od poniedzialkowej wizyty mam wrazenie ze to moze po tym zabiegu,aaa a jakos inaczej sie czulyscie po duphastonie? Mam wrazenie ze mi sie woda w organizmie zatrzymuje,ale to moze nie przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Ja drugie podejscie bede miec za 3 miesiace , powiedzcie dziewczyny czemu po nieudanym transferze nastepna punkcje möge miec dopiero po 3 miesiacach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
gość iwona , nie tylko Ty zdażały sie tu dziewczyny , które miały tak samoz tego co pamietam - widocznie taki jest standard napewno chodzi tutj o organizm zeby sie zregenerowal itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
No tak cps w tym jest ale znow czekanie 3 miesiace to jest w tym wszystkim najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusja
Gość Iwona, będziesz miała robioną punkcję czy od razu transfer? Bo ja kolejne podejście mam też po upływie 3ech miesięcy, ale to z tego względu, że nie miałam nic zamrożone i będę miała punkcję na nowo robioną. Lekarz tłumaczył, że jajniki potrzebują trochę czasu na regenerację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Olusja ja bede miala kolejna pynkcje bo tez nie mam mrozaczkow.kurde i znow te zastrzyki w brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ja duphaston brałam kiedyś akurat nie przy ivf to źle znosiłam i bardzo po nim przytyłam. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona, więc jesteśmy w tej samej sytuacji. Na nowo stymulacja, punkcja, transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Zgadza sie Olusja wszystko jeszcze raz, a powiedz mi czy masz jakies specjalne zalecenia od ekarza , jakies leki masz brac podczas tych 3 miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Ale mam dziś przyjemny dzionek :) Córcia w przedszkolu, popijam kawkę, relaksuję się i wreszcie kompletuję wyprawkę dla Bliźniaczek :D Nie ma nic przyjemniejszego :) Zamówiłam już prawie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
MammaOla ale ci dobrze nic tylko pozazdrościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka2015
Ola, zazdroszczę Ci i mam nadzieję że ja za jakiś czas też będę mogła tak kapletowac wyprawkę :) pozdrawiam gorąco Ciebie i inne przyszłe mamusie. A starający się życzę powodzenia i wytrwałości...wiem że nie jest łatwo ale kiedyś każdej z Was zdarzy się ten cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Madzia27 i co jak tam po wizycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×