Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia1441

Rajstopy a moda

Polecane posty

Gość Kasia1441

Witam dziewczyny, od zawsze byłam typem chłopczycy, niedawno się to zmieniło i ponieważ zaczęłam ubierać spódniczki mam do was pytanie odnośnie rajstop. 1. Doczego pasują cieliste rajstopy a do czego czarne? 2. Jakie polecacie ciepłe rajstopy na zimowe spacery? 3. Jakie kupujecie wytrzymałe cieliste i błyszczące rajstopy(troche błyszczące)? 4. I czy kierować się przy wyborze? Żeby rajstopy nie zsuwały się do kolan i nie uwierały ani nie były za duże 5. Chodzicie w rajstopach po domu(chodzi mi o takie cienkie)? Pytam bo ja nawet jak wracam do domu to tylko zmieniam spódniczke lub zakładam szorty a rajstopy zdejmuje wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieliste rajstopy to niby teraz obciach, na zimowe spacery mam czarne rajstopy 300 den, które są w dodatku w środku ocieplane mikrofibrą czy czymś tam innym kupuję rajstopy gatta, kolor golden albo gold (dokładnie nie pamiętam)- grubość 8 den- czyli bardzo cienkie i te (przynajmniej na mnie) są prawie niewidoczne- pewnie jestem wieśniarą, ale kryjące kolorowe czy czarne rajstopy przytłaczają niektóre 'kreacje', więc jeśli chcę wyglądać lekko- to wkładam właśnie te rajstopy jeśli kupisz dobrej firmy- to nie będą się zsuwać czy marszczyć- ja jestem drobna i noszę najmniejsze , czasem jest (rzadko) rozmiar 1, a najczęściej 2 nie chodzę w rajstopach po domu, bo mi źle się czuję w sztucznych tkaninach, po domu mam bawełniane, "rajstopowe" leginsy - one szybko tracą kształt, tzn. marszczą się i wypychają się kolana poza tym rajstopy bardzo często zaciągam i jak wychodzę zawsze mam drugie w torebce ale w sumie cienkie rajstopy 'na wyjście' to zakładam góra dwa razy, bo są pozaciągane i nosze później pod spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temat napisze ktoś coś więcej bo jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako nastolatka nie nosiłam rajstop. Zmusiło mnie do tego życie, a mianowicie dress code w sklepie z biżuterią. Nasz szef wymaga od pracwnic jednolitego stroju małej czarnej, czarnych rajstop oraz czarne baleriny(zlitował się bo kiedyś wymagał noszenia szpilek co w połączeniu z 12 h dniem pracy nie było miłe). W sklepie jest klimatyzacja i stała temperatura 19 st. Dlatego nigdy nie jest ani za zimno ani za gorąco na rajstopy. Kupuje rajstopy tylko jeden firmy http://www.gatta.pl/pl/monica-rajstopy-damskie-microfibra-20-den-2.html . Są wygodne nie zaciągają się, spokojnie wystarczą na tydzień chodzenia. Mają 20 den i problemem jest zima, ale w tedy zakładam na rajstopy na droge legginsy. Napoczątku nienawidziłam rajstop, gryzły mnie uwierały, nogi mnie swędziały, ale musiałam się przyzwyczaić. Odliczałam godziny kiedy wróce do domu i je zdejmę. Teraz wogóle mi nie przeszkadzają, czuje się jak bym była z gołymi nogami. Normalnie nie chodze w rajstopach po domu, chyba jak wracam z pracy to zostaje w nich do wieczora. Wyjątkiem jest lato, w upały zdejmuje i zakładam rajstopy w sklepie. Rajstop cielistych nie noszę wogóle. Na zime poszukaj grubsztych min 200 den jeśli planujesz dłuższy spacer itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chodze w rajstopach wiec ci nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1441
Wypowie się ktoś jeszcze, prosze dziewczyny bo niebardzo na tym się znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Doczego pasują cieliste rajstopy a do czego czarne? Do wszystkiego 2. Jakie polecacie ciepłe rajstopy na zimowe spacery? Jakieś grubsze np teraz mozna kupic w biedronce grube 200 den, polecam sa bardzo cieple i wgodne dzis przy -1 bylo mi w nich nawet troche za cieplo 3. Jakie kupujecie wytrzymałe cieliste i błyszczące rajstopy(troche błyszczące)? Z gatty sa dobre 4. I czy kierować się przy wyborze? Żeby rajstopy nie zsuwały się do kolan i nie uwierały ani nie były za duże sprawdz i dobierz wedlug tabeli rozmiarow na opakowaniu 5. Chodzicie w rajstopach po domu. Jak jest jakas okazja np imieniny mamy, swieta itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidze nasić rajstop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię rajstopy i chodzę w nich często, wiec siłą rzeczy mam je na nogach przy różnych okazjach. Cielistych akurat nie noszę… są takie mdłe i do mojej garderoby raczej nie pasują. Co do gatty to fakt, są w porządku, chociaż próbuję też innych marek (kupuję w hurtowni bielizny, możesz sprawdzić: http://www.anstel.pl/ )Często są promocje, więc czasem po prostu biorę na spróbowanie, a potem już zamawiam tylko te, które mi przypadły do gustu i pasują rozmiarem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby sie rajstopy nie zsuwaly to zakladam druga pare majtek, mam kilka par z triumfa, cienkie, laserowo ciete bezszwowe. Tylek sie nie poci, i jak do tej pory to najlepszy patent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostalam teraz rajtuzy z marilyn takie ozdobne i bylam w szoku myslalam ze to pomylka bo mialy takie jakby hmm tasmy jak od ponczoch samonosnych i pomyslalam ze to ponczochy po chwili sie okazalo ze to zwykly pas, rewelka nic mi nie spadalo ani sie nie zsuwalo, ciekawe jak bedzie z poceniem sie w tym rejonie, byly to grubsze polyskliwe czarne, ogolnie jestem zadowolona, zazwyczaj mialam gatta, tez je polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma trochę inne wyczucie estetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już pozostają Ci raczej grube, czarne rajstopy. Ja obecnie chodzę w 40-stkach, ale mam zamiar przerzucić się na jeszcze grubsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zieva
4. I czy kierować się przy wyborze? Żeby rajstopy nie zsuwały się do kolan i nie uwierały ani nie były za duże Ha! To jest dopiero zagwozdka, podam przykład rajstopy Gatta Rosalia 40den mikrofibra, stare opakowanie znakomite i pod rozmiar, nowe opakowanie rajstopy się rozjeżdżają i choć nie powiem ze są mile w dotyku. Trzeba kupić parę pod rozmiar i zobaczyć. Ogólnie polecam stronę http://kolorowenogi.pl/ masa testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja posiadam rajstopy różnej grubości, wybieram je zależnie od pogody, mam też klasyczne czarne cienkie rajstopy i w jasnych kolorach, które pasują mi do jasnych sukienek, kupuję rajstopy lepszych marek m.in. w http://www.levante.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEszek_PEszek
1. cieliste bardziej do biura, jakaś rodzinna impreza, czarne bardziej jakaś dyskoteka, wesele 2. Na zimowe wieczory to bardziej legginsy termoaktywne, a jak już rajstopy to od 100 den wzwyż 3. Ja kupuje w biedronce rajstopy ładnie się błyszczą jednak nie są zbyt wytrzymałe ale za cenę niecałe 4zł to są idealne 4. przede wszystkim długością nóg i wagą, jeśli mamy bardzo smukłe nogi to wybierać rajstopy z większą ilością lycry, a jeśli grubsze i krótkie to kupować rozmiar większe :) 5. Ja lubie rajstopy więc chodzę po domu również, czasem pod spodniami, leginsami czy szortami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×