Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

termometr bezdotykowy

Polecane posty

Gość gość
Uzywam tego samego termometru czyli MultiTemp i też mam dobre odczucia. Jest szybki jest dokładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona z Classic XL podobnie jak inne panie, które tu już o nim pisały. Prosty wytrzymały z bardzo wygodnym powiększeniem na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dużo termometrów z IR teraz w sprzedaży. Ja się długo namyślałam zanim zamówiłam BabyTemp ale z tego co widzę po tych paru tygodniach używania – było warto. Dokładny bardzo szybki z wygodnym dużym i jasnym wyświetlaczem, także widać wyniki bezproblemowo. Samo przełączanie funkcji np. z pomiaru otoczenia na pomiar obiektów trwa moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No witam, ja kupowałem niemiecki termometr Non contact i działa bezawaryjnie. Ja kupowałem ale znalazła go żona w internetach ;- ) Sam takim łowcą zakupowym nie jestem. Prosty w obsłudze szybki bezdotykowy także nie trzeba termometru wsadzać pod pachę i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwalę sobie też Classic XL. Proste szybkie badanie nie uwiera pod pachą, wskaźnik z wynikiem jest wyjątkowo czytelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się też w NonContact że mogę sobie nim sprawdzić poza gorączką też każdą inną temperaturę np. mleka dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam MultiTemp i mi służy bezawaryjnie. Rzeczywiście jest precyzyjny i też do różnego rodzaju badania – przy skroni, w uchu, z dotykiem, albo na odległość przez podczerwień, także można sobie technikę dobrać do osoby, dziecka, dorosłego i tak dalej. Ładny duży czytelny wyświetlacz też na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BabyTemp ma pamięć pomiarów a na tym mi bardzo zależało bo jednak sporo termometrów nie ma tego typu funkcji. Dużo mierzę tutaj temperaturę bo poza gorączką u dzieci to sprawdzam też mleko czy nie jest za gorące jak robią najmłodszemu, albo wodę w wanience przed kąpielą żeby się nie poparzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyświetlacz w multitemp jest podświetlnay?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjmą mi na reklamacje ten termometr Classic XL? reklmowal ktoś? pomocy! rozbiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata

Pochwalę  model BabyTemp. Nie mam z nim żadnych problemów a używamy tego termometra w domu już prawie rok. Samo badanie jest bardzo proste i intuicyjne w zrobieniu, a nie ukrywam że miałam trochę obaw że sygnał będzie się gubił, albo że będę celowała pod złym kątem itp. Wszystko działa prawidłowo, wygodnie, szybko, wynik dostaje się tutaj od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki

Polecam model Classic. Prosty w budowie i prosty w obsłudze termometr analogowy, bez rtęci, bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekmarek
Dnia 21.12.2018 o 14:48, Gość renata napisał:

Pochwalę  model BabyTemp. Nie mam z nim żadnych problemów a używamy tego termometra w domu już prawie rok. Samo badanie jest bardzo proste i intuicyjne w zrobieniu, a nie ukrywam że miałam trochę obaw że sygnał będzie się gubił, albo że będę celowała pod złym kątem itp. Wszystko działa prawidłowo, wygodnie, szybko, wynik dostaje się tutaj od ręki.

No hej, też mamy BabyTemp. Proste badanie a już szczególnie jak czlowiek sobie przypomni ile zabawy i nerwów było kiedyś z rtenciowkami...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Szybko, precyzyjnie mierzy mi nonContact. Czy sprawdzam dziecku gorączkę, czy robię mleko i chcę zweryfikować czy już się odpowiednio nagrzało to pomiar jest tak samo krótki i tak samo bezproblemowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Polecam Classic, nic się nie psuje bo nie ma się co tutaj zepsuć :) zdecydowanie jest to inwestycja na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta
Dnia 18.02.2019 o 13:41, Gość sara napisał:

Szybko, precyzyjnie mierzy mi nonContact. Czy sprawdzam dziecku gorączkę, czy robię mleko i chcę zweryfikować czy już się odpowiednio nagrzało to pomiar jest tak samo krótki i tak samo bezproblemowy.

Mam od miesiąca Non Contact, działa bardzo fajnie, najważniejsze że szybko i precyzyjnie, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Jak bym miał jeszcze raz kupować termometr to znowu bym wziął bezdotykowy Baby Temp. Bardzo szybki i bardzo wygodny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarikik

Jeżeli zależy Tobie na dokładnym pomiarze to zdecydowanie polecam Geratherm Classic XL. Wygląda jak tradycyjny rtęciowy, ale jest bezpieczniejszy i bardziej niezawodny niż elektroniczne termometry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann

Świetnie trafiliśmy z Baby Temp. Bezproblemowy, szybki, z bardzo precyzyjnym pomiarem w ciągu tak naprawdę jednej sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek
Dnia 6.06.2019 o 13:37, Gość tarikik napisał:

Jeżeli zależy Tobie na dokładnym pomiarze to zdecydowanie polecam Geratherm Classic XL. Wygląda jak tradycyjny rtęciowy, ale jest bezpieczniejszy i bardziej niezawodny niż elektroniczne termometry.

Tez polecam świetny termometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki

Wśród różnych dostępnych termometrów udało nam się sprawdzić między innymi od Sanity MultiTemp i ogólnie jesteśmy zadowoleni, fajnie się sprawdza, działa bez problemu więc jak szukasz przy dziecku termometru to zobacz sobie tą opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Ostatnio  się tak zastanawiałam na jakimś klasycznym termometrem i przypadkiem przeglądając w sieci różne propozycje trafiłam na firmę Geratherm i kupiłem u nich Classic XL – sensowny termometr szklany w niezłej cenie więc myślę, że to taka niezła propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek

Trudno mi polecić jakiś konkretny termometr bezdotykowy, bo obecnie na rynku jest ich sporo.Sprawdź sobie różne propozycje, w miarę możliwości, np. nonContact, od Geratherm czy inne modele od polskich producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×