Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justyx

gdzie kupujecie kawę?

Polecane posty

Gość justyx

Zawsze kupowałam normalnie pakowaną kawę, ale odkąd kupiłam sobie ekspres myślę o zamawianiu przez internet. Co o tym myślicie? Zamawialiście gdzieś kiedyś kawę i była lepsza (i tańsza) niż taka ze zwykłego sklepu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w biedronce albo w lidlu. ewentualnie kupuję ziarna, mielę w zębach, wypluwam i potem parzę gościom, bo sama nie piję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
----UWAGA! LITANIA ŻENUJĄCYCH REKLAM PONIŻEJ-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziu ale siara . Ja co 2 tygodnie latam do Rio na zakupy. Kawa tylko oryginalna . Z netu tylko plebs pije :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka1
ja kupuję kawę w internecie już od dłuższego czasu, podobnie zresztą robię z herbatą. korzystałam z różnych sklepów internetowych, ale chyba najlepsze rzeczy udało mi się kupić na kawaiherbata24.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem kawoszem, więc starcza mi zwykła rozpuszczalna, nawet jacobs. w polomarket akurat jest w promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głównie w sieciówkach. ale to zależy od tego, kto jaką kawe preferuje - wiadomo, ze prawdziwy miłosnik bedzie kupowal w specjalistycznych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W polo są dobre promocje na jacobsa bardzo często. dobre chody tam muszą mieć, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kizialka, a jak parzysz lavazzę? Bo ja w kafetierze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lavazzę ziarnistą kupuję ostatnio w Biedronce. Cztery opakowania 250 g wychodzą taniej niż 1 kg w innym sklepie, a przynajmniej nie wietrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę z doświadczenia mogłabym polecić np. sklep caferene http://caferene.pl/ można tam kupić pyszną kawę i herbatę, która na pewno przypadnie do gustu ;) ja piję już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona :> warto spróbować jak na moje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×