Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AsiaProjektant 3d

Dobra drukarnia 3d

Polecane posty

O! Ja natomiast, jeśli chodzi o drukarnię 3D to polecam  https://www.copio.pl/  Ostatnio korzystałam z ich usługi Druk przestrzenny 3D i efekt ich pracy sprawił, że zbierałam szczękę z podłogi! Stworzyli mi prototyp urządzenia mojego projektu, dzięki czemu mogłam sprawdzić jego funkcjonalność, kształt no i ogólnie, cechy fizyczne i jak będzie się sprawował w praktyce. Mają też duży zakres materiałów, z jakich drukują, więc od razu można model wydrukować z tego, z czego będzie robiony w przyszłości. Wspaniała współpraca, świetny i bezproblemowy kontakt. Konsultacje na każdym etapie realizacji projektu, konkurencyjne ceny i szybka realizacja usługi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jeśli chodzi o specjalistyczny druk 3 D w tym techniczny oraz wielkoformatowym to mogę polecić drukarnię online Copy General. Świetna obsługa i rabaty dla stałych klientów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra podobnie jak pani wyżej, korzystała z usług drukarni Copio, dokładnie drukowała u nich figurki do gier RPG. Szczerze powiem, że jestem pod wrażeniem dbałości o detale i dokładności, z jaką figurki zostały wydrukowane. Widoczny każdy szczegół, dopieszczone najmniejsze elementy. Dla fanów tego typu rozgrywek lub firm, które zajmują się dystrybucją takich gier, to nie lada gratka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super wypada w zakresie drukarek 3D sklep Sygnis (shop.sygnis.pl/). Specjalizują się w takim sprzęcie i regularnie coś nowego wprowadzają do sprzedaży więc wydaje mi się, że będziesz w stanie tam znaleźć dla siebie drukarkę. Poza tym oferta u nich wypada bardzo korzystnie, bo jednocześnie jest także szeroki dostęp do potrzebnych materiałów eksploatacyjnych, które są konieczne do tego, by z drukarki korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×