Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

meggi27

jak zmienić swoje życie

Polecane posty

Od kiedy straciłam pracę jestem w domu zerem, oprócz tego że nie mam na nic pieniędzy bo to przecież logiczne, jestem tylko służącą (pranie, sprzątanie, gotowanie, dzieci, sprawy codzienne), mam się uśmiechać i być zawsze miła bo przecież jestem nikim. No i oczywiście łóżko - tam powinnam czekać i kusić najlepiej w super sexi bieliźnie. Nie chce być ciągle wyzywana jeśli się o coś upomne lub zwróce uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może do pracy fizycznej byśmy poszli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli, ze jak pracujesz to jesteś kimś, a jak nie pracujesz to jesteś zerem. Kto tak twierdzi? Małżonek? Oj, to ma chłopina niskie poczucie własnej wartości i poniżając cię dowartościowuje siebie. A jak znajdziesz pracę bardziej płatną niż jego, to tez dobrze nie będzie, bo to podkopie jego chore ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
".....Nie chce być ciągle wyzywana jeśli się o coś upomne lub zwróce uwagę. ...." xxxxxxxxxxxxxx Maz cie wyzywa? A ty na to pozwalasz? Oj kobieto, nikt nie ma prawa zle traktowac zony/meza, a juz na pewno nie dlatego, ze ten/ta nie ma pracy. Niestety, takie czasy, to sie zdarza. Dlaczego pozwalasz na to, aby on cie wyzywal? Pamietaj o jednym - niczego nie zmienisz w swoim zyciu, dopoki nie zmienisz samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×