Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszly narzeczony

Ktory dzien najlepszy do zareczyn ?

Polecane posty

Gość przyszly narzeczony

W niedziele lece do Polski, do mojej lubej na 2 tygodnie. Chce sie jej oswiadczyc. Planowalem to zrobic w Wigilie ale mama mnie ostrzegla, ze to b. religijna rodzina, moze im sie nie spodobac, zaklocac taki dzien. Zwatpilem. Moze ma racje ? To kiedy najlepiej ? W 1-sze, 2-gie Swieto, Sylwestra, Nowy Rok ? A moze od razu w niedziele jak przylece ? Co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może na Sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak moga oswiadczyny zakloceniem Wigilie? Nie rozumiem czemu tak doniosle wydarzenie -deklaracja na cale zycie ma byc niestosowne ?Jakas klotnia , niesmaski ale oswiadczyny? Mysle, ze mama spanikowala troche . Zrob tak , jak zaplanowales sobie a bedzie dobrze.Po co sobie dokladac watpliwosci co do dnia . Powodzenia. Elena .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszly narzeczony
Nie wiem, ja tam chodze do kosciola od przyslowiowego "Swieta" i musze przyznac ze nie bardzo sie na tym. Jej rodzice sa religijni, to fakt, ale spoko, nieszkodliwi. Myslalem o Wigilii bo bedziemy sami, tzn. my i jej rodzice. W 1-sze Swieto zjedzie sie do nich cala rodzina a w 2-gie jestesmy zaproszeni do jej chrzestnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec tym bardziej uwazam, ze Wigilia bedzie wyjatkowo madrym posunieciem.Tylko wy i rodzice.Super intymnie , bez tloku i rozgardiaszu .Bedzie to wyjatkowy dzien do zapamietania na cale zycie . Jak dla mnie bardzo dobry moment. Powodzenia jeszcze raz :-) Elena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota wam poradzi
najlepiej w sylwestra, tuż przed północą. przy odrobinie szczęścia będzie tak pijana, że na drugi dzień nie będzie o tym pamiętać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Ja bym to zrobil w ostatni dzien pobytu. Jak Co odmowi, nie bedziesz musial sie dniami wlec ze spuszczonym ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Kazdy oprocz soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby mój mężczyzna oświadczył sie w Wigilię, byłabym taka szczęsliwa:) Podzieliłabym się swoją radością z najbliższymi! Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszly narzeczony
Mozna by bylo jeszcze zapytac czy przed kolacja, zeby do wieczerzy usiasc juz jako narzeczeni, czy po ? A moze przed sama pasterka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od tego jaki charakter ma twoja dziewczyna, ja na przykład uważam, że oswiadczyny to jest chwila tylko dla narzeczonych i nie podobałoby mi się gdyby moj chlopak wyskoczyl z pierścionkiem przy rodzicach między pierogiem a karpiem. Ale może twoja dziewczyna jest tradycyjna i woli takie oficjalne oświadczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszly narzeczony
Tez tak mysle, ze lepiej po, jak juz bedzie "posprzatane" i bedzie mozna spokojnie usiasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś z pierdla
Najlepiej 1 kwietnia, zawsze potem będziesz mógł się wyłgać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro już teraz musisz tańczyć tak jak ci zagra ona i jej rodzinka, to co będzie po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dekiel c***izgło że chcesz się oświadczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann1611
Proponowałabym jednak sylwestra. Wraz z wybiciem północy i hukiem fajerwerków, Ty padasz na kolana i pytasz. Wigilia jest zbyt rodzinnym świętem, w dodatku mógłbyś urazić swoich przyszłych teściów, dlatego sądzę że sylwester jest bezpieczniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze warto wspomnieć czy oświadczyny czy zaręczyny... u mnie w rodzinie jest tak, że najpierw mężczyzna zabiera kobietę w romantyczną podróż, kolacja, świece itp. i pierścionek, a później to już przy całej rodzinie, prosząc o rękę wybranki jej Rodziców i tutaj obowiązkowo kwiaty dla mamy dziewczyny i dobry trunek dla ojca :) podczas tej uroczystości są już konkretne plany tzn. za dwa lata ślub :) każda kobieta jest inna i tradycje też, więc wybór już należy do Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszly narzeczony
Pisalem, ze chce sie oswiadczyc. Oni o niczym nie wiedza. Oczywiscie, istnieje hipotetycznie mozliwosc, ze odmowi. Moze dlatego jednak lepiej by bylo w Sylwestra, zeby w razie czego nie popsuc Swiat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oświadczyny to sytuacja między dwojgiem ludzi. współczuję tym, którzy muszą z tego zrobić publiczny cyrk i jeszcze w takim terminie, jaki pasuje cudzym rodzicom. nie dorośliście do zaręczyn, ślubu, do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd taki pomyśl zeby zaręczyć sie przy jej rodzicach? Pytam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze rodzice maja inne wydatki i chca pewnosci ze facet bedzie corke utrzymywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skąd taki pomyśl zeby zaręczyć sie przy jej rodzicach? Pytam z ciekawości. " X bo trzeba zapytać mamci, tatunia, przyszłych teściów i jeszcze na forum, tacy to oni dojrzali i dorośli do podejmowania decyzji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia jestes. Jak panna sama nie przekona do oswiadczyn to jej rodzina zrobi to za nia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej w Świeta lub przed ;) Od kiedy zaręczyny psują święta:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z zaręczynami jest jak z umieraniem, na to nie ma dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma dobrego dnia. Jak powie nie to bedziesz mial zyebane swieta. Mysle, ze Sylwester jest lepszym wyjsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak powie "tak" to bedzie mial zj****e zycie. Tak zle, tak jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszly narzeczony
Oswiadczylem sie juz wczoraj na lotnisku. Wariat. Swir. Co wam podali w samolocie ? Przemyslales to ? Nie bedziesz zalowal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×