Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juznicniemaznaczenia

Mam 15lat i jestem w ciąży

Polecane posty

Gość nicjuzniemasensu
I jeszcze jedno pytanie chodzi o tego ginekologa . Chciałabym się na milion % upewnić . I czy iść do szpitala prywatnie czy jak ? Wgl się nie orientuje i jak z rodzicami nie trzeba na to ich zgody ? Wolalalabym żeby o niczym nie wiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie masz 16 to idź prywatnie, wtedy myślę, że nie będzie robił problemów (kasa robi swoje), poczytaj opinie o ginach w swoim mieście, pewnie jest ktoś spoko. jak do przychodni (nie szpitala) to chyba tylko z matką (a może coś się zmieniło i od 15 można, tego nie wiem) a wiesz, ze stres przesuwa okres? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juznicniemasensu
Tak jestem tego świadoma ale jak wytłumaczyć te klucia jajników od trzech dni są one takie lekkie co pewien czas . Czyli ginekolog odpada bo rodzic potrzebny ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicniemajuzsensu
I trzeba pewnie długo czekać na wizytę ... ile taki ginekolog może kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli test wyszedł negatywnie to nie ma co myśleć za wczasu. Powtórz test za kilka dni albo idź na test hcg z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się bałam czy czasem nie jestem w ciąży to tez mnie wszystko kulo i bolalo . Głowa Do Góry. Mam nadzieje ze będzie tak jak chcesz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juznicniemasensu
Oby !. Jutro tak czy taK powtórzę test . W najgorszym wypadku kupię te tabletki o których ktoś z was wcześniej wspomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicjuzniemasensu
Jak mam zdobyć ten arthrotec ?!. Czy jest on w aptekach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co przeżywać. Taki jest efekt seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużnicniemasensu
Odpowie mi ktoś jak mam zdobyć te tabletki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ci tabletki ? Przeciez masz ze swoim lubym popełnic samobójstwo"D O czym myslalas smarkulo dajac du/py facetowi ,ktory mógłby byc twoim ojcem ? Tak sie kochacie !!!:D Wez nie osmieszaj sie:D Stary facet zostawi pewnie teraz zone, dzieciaki i ozeni sie z toba ? Bo juz mu tak strasznie spieszno do pieluch :D Facet polecial na dzieciaka,sam ma psychiczne zaburzenia, kreca go dzieci w wieku jego dzieci , myslisz , ze bedzie odpowiedzialnym czlowiekiem ?:D Wez urodz , jezeli wogole jestes w ciazy i oddaj do adopcji, bo wychowac to tez nie ma komu.. Ty nie wychowasz, sama jestes gówniara , rodzice jak widac maja inne rzeczy na glowie, a zreszta ktore z nich ma zrezygnowac z pracy by wychowywac " slodkiego dzieciaczka " ? Bo ty pewnie do szkoly bedziesz chodzic ,co ? Ja bym cie spakowala i odstawila do kochasia :D Placilabym alimenty na ciebie bos nieletnia, ale jak czulas sie taka dorosla zeby dawac du/py , wybieralas jeszcze facetow w wieku ojca.. wolna droga ! W koncu to twoje zycie , a starzy wcale cie nie rozumieja , co ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicjuzniemasensu
Jakiemu staremu ja tego tam nie pisałam ma 17 lat :-\ . Odpowie mi ktoś na to pytanie czy nie ? Naprawdę zależy mi na tych tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli to nie prowo dziewczyno to nie myśl o zadnych tabletkach.Dziecko moze urodzic sie bez nóg bez rączek z połową czaszki,w najlepszym wypadku możesz nie mieć nigdy dzieci. Bądż mądra i odpowiedzialna.Powiwdz rodzicom nawet jeśli mogłaby zapalić sie ziemia.Urodzisz ,oddasz do adopcji.Zostawisz w szpitalu.Tysiace ludzi oczekuje dziecka z adopcji wiec Twoje dziecko bedzie szczęśliwe.Jeśli usuniesz - trauma do konca życia. Samobójstwo to najgorsza opcja.Zabijasz nie tylko siebie ale i też niewinne dziecko. A poza tym takie kłócie czy ból jajników w zadnym przypadku nie swiadczą o ciązy ,ogarnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak się zostawia w szpitalu to trzeba papiery podpisać, albo okno życia. inne zostawienie dziecka powoduje bałagan w papierach i utrudnioną adopcje (bo matka teoretycznie może cały czas się zgłosić). wizyta u gina prywatnie 50-150 zł, zależy od gina i od miasta autorko - poczekaj na spokojnie, 60% wszystkich zapłodnień kończy się samoistnym poronieniem (kobiety nawet się nie orientują bo to jakby lekko spóźniony okres). a na przyszłość zachowaj sobie ten temat i czytaj jak Ci się seksu zachce. skoro myślisz o samobójstwie to nie dojrzałaś do tego, więc radze przerzucić się na petting, oralny a za rok, dwa kombinować z czymś więcej. bo jak tak dalej pójdzie to za 2 mce będzesz znowu się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to podpisze papiery.Zrzeczenie praw do dziecka.Cała filozofia a dziecko uratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko zwracam uwagę, to niby wie każdy a jednak takich dzieciaków jest sporo co to matka uciekła po prostu itp. przede wszystkim nie wiadomo czy jest w ciąży, nie wiadomo czy donosi itp. więc też nie ma co za daleko wybiegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicjuzniemasensu
Proszę ja naprawdę chcę się zabić jeśli go nie usune to już nie będę mieć innego wyjścia . Więc naprawdę proszę pomóżcie mi !! Powiedzcie mi czy normalnie te tabletki kupię w aptece a jak nie to gdzie mam je zdobyć . Od tego naprawdę zależy moje życie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopakzwawy
Jak masz receptę od gina, normalnie w aptece. Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś w ciązy!!! Nie dostałaś okresu od stresu i przejmowania się tym. Zrób jeszcze jeden test, sa pewne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te kłucia w jajnikach to po prostu oznaka tego, ze okres dostaniesz i już! To żadna ciąża, wcale nie tak łatwo zajść w ciąże, a jak chcesz się bawić w dorosłą to kup sobie tabletki antykoncepcyjne, albo zrezygnuj z seksu, bo to nie na Twoje nerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juznicniemasensu
Te klucia trwają już od tej niedzieli i mam je codziennie a okres nigdy mi się.nie.spoznial . Po za tym po owulacji jakieś 5-6dni przez dwa dni czułam tez te klucia w jajnikach takie lekkie i pod wieczór. Kupiłam już dwa testy ale moim zdaniem to Napewno jest ciąża. Jeden zamierzam wykonać dziś wieczorem drugi jutro albo po jutrzejszym rano. Jestem z podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicjuzniemasensu
Tylko od ginekologa , od rodzinego nie może być ? A bez recepty się nie da ? Musi być jakiś sposób !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, jakie z******te rady dostajesz:D Tabletki na poronenie od ginekologa:D hehe:D od rodzinnego byc nie może, bo co? hehe:D Nieletnia jestes, nie masz żadnych praw decydowania o sobie i o dziecku, więc nawet jakbyś urodziła to matka musi byc prawnym opiekunem Twojego dziecka:D A więc tak, Arthrotec jest na receptę - nikt Ci tego nie przepisze. Jestes nieletnia i rodzice nie mają prawa wyrzucić Cię z domu i zostawić bez środków do życia. Dziecko musi miec opiekuna prawnego (gdybyś urodziła), zapewne byłby to ojciec dziecka, bo niedługo będzie mieć 18 lat. Osobiście polecam womneonweb:) 400 zł i po problemie, jesli to ciąża to bardzo wczesna, nawet ginekolog nie potwierdzi, chyba ze zrobią Ci badania krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicjuzniemasensu
Ehhh jeśli jestem jednak w tej ciąży to już nic mi nie zostaje tylko jedno ... . Liczyłam jeszcze na te tabletki. .. nie rozumiem tej womenwerb strony i tam trzeba w euro zaliczkę dawać czy coś a ja niewiem jak i po drugie te tabletki chyba strasznie długo idą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicjuzniemasensu
Pomoże mi ktoś i powie co mam zrobić żeby zamówić przez tą stronę !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panika a pewnie w ciąży nie jesteś. Weź postinor jak nie minęły 72 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno - Ty nawet w tym wieku większości owulacji możesz nie mieć, część cykli u dojrzałych kobiet jest bezowulacyjna. nie mazgaj się tylko powiedz komuś o tym! bo naprawdę, zachowujesz się jak 10latka. do psychologa pójdź, zadzwoń na błękitną linię, (poszukaj coś o fundacji ponton). skąd jesteś w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicjuzniemasensu
Możecie mi coś powiedzieć o stronie womenonweb najlepiej te osoby które z niej już korzystały. Jak oceniacie to dobra strona ? Pewna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, to prowo. nawet 15 latka chyba nie łyknie poronnych rzeczy NIE WIEDZĄC że jest w ciąży. poza tym nie chcesz nic napisać skąd jesteś ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juznicniemasensu
Jakbyś wszystko czytała to byś widziała ze pisałam podkarpackie :-\. ... mam zamiar kupić te tabletki powiecie mi coś.o tej stronie czy nie ?. I ja naprawdę jestem w ciąży :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×