Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pedofile w sukienkach

Kiedy Polacy przestaną sponsorować darmozjadów w czarnych sukienkach?

Polecane posty

Gość gość
Kościół nie jest nikomu do niczego potrzebny ,więcej bierze niż daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadajcie sobie do woli .Pozwalamy wam .Inna rzecz ze nic sobie z waszego gadania nie robimy.Ani nas katolików to ziebi ani parzy .Jesteśmy dla was wyrozumiali .Wszyscy na koniec zawolacie księdza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacę podatki ale na darmozjadów i pasibrzuchów nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeźeli ktoś zawoła księdza to i tak będzie musiał mu zapłacić ksiądz za darmo nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie albo dla kogos innego to ty mozesz byc darmozjadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko źe ja nie jestem darmozjadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kościół to bardziej pazerna instytucja niż urząd skarbowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Państwo to podatki na infrastrukturę, wojsko i rozruch gospodarczy, gdyby ustanowiono podatek na biednych pewnie by im było lepiej niż z jałmużny koscielnej. Nikt nie ma obowiązku bulic na kościół katolicki, protestancki, Jehowych , zielonoświątkowców i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję źe nastąpi rozdział państwa od kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bulisz na czerwonych, uposledzonych, narkomanów, emerytów, kobiety po mastektomi i ful innych rzeczy i ludzi mówie jeszcze raz - wypisz sie z państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty na klęczka na Jasną Górę albo Rydzykowi tyłek podcierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty podetrzyj Kaśce Szatanistce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze tak bronisz księźy bo sam jesteś podofilem tak jak większość z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bule na narkomanów żeby mnie w nocy nie napadli, emerytów bo sama nią będę, leczenie bo sama bede potrzebowac. Nie łącz kościoła z panstwem. Każdy Katol który stosuje przymus lożenia na ich kościół do nieba nie wejdzie poczytaj co apostołowie sądzili o czerpania zysków z wiary. Ten będzie potępiony Katolu hipokryto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, w twoim pojmowaniu świata nie ma nic z hipokryzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg wszystko widzi, każdego księdza tłustego, obzartego,opitego w samochodzie z klima. Oni wszyscy pójdą do piekła a ty razem z nimi,prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż ksiądz bogacz lub pedofil. Będą się palić na wiecznym żywym ogniu a szatan będzie ich dzgal widlami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość tych katolików co nic dobrego nie uczyniła, klamali przy spowiedzi ze się poprawia trafi do piekła razem z tlustymi i bogatymi klechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawne te wypowiedzi .Jako katolik mam niezły ubaw .Czytam z poblazaniem .Zawolacie kiedys księdza wszyscy .Na razie jesteście tacy "mądrzy "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pokaz jaki ty jesteś mądry jak przestrzagasz bożych nakazów, jak głęboko masz je w sercu, jak brzydzisz się brudnym zyskiem, mowa obludna ,krzywoprzysiestwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J.ak mu zapłace to przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz zapracowalam na zbawienie a ty katolu? Księdza nie potrzebuje, zresztą nie znam nikogo kto by go wzywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus was wszystkich przepędzi z królestwa bożego jak kupcow ze świątyni. A wszyscy niewierzący a dobrzy wyżej będą od tych wierzących chciwych i rozpustnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy jak ten kraj bedze stacna to zebu kazdemu pracujacemu sciagnac 2% na kosciol , polak wierry niesac go a le modli sie oto zeby polska byla polska. Polaka niestac nato. W uni jesr tak ten dziwny kraj jeszcze jest niewiem i le to potrwa i niebedie go:-( matki polki wola europejczyko m rodzic . Dlanich ojciec polak to dziad. Smieszne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc o 21:57 niech nauczy się pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto wasz Pan "Choćbyście zgromadzali się na moim łonie, a nie przestrzegali moich przykazań, wtedy was odepchnę. Jeśli bowiem nie chcecie zachować małych misteriów, jakże mam wam powierzyć większe?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalem ciulu zem pijamy. Do wyzej znam stary i nowy alem pijak .pozatym .szanoje je jego przykazanie ,pere pomikam . Wccodz,jestem kawaler ,wxhodzre do łoza kokiety zameznej kroa tego chce ,niekradne alimenow niemqm ,i kssiaxdz jejesem . Acha i jak ta pano ortograf jesr panna zerze ja. Pare liter mi ucieklo. Ona jak masz orgazm to jak ,'ch mowisz przez samo h czy ch . Juz ci tufto mwilm ze' czytaj gazety reklamy odemnie sie odj**aj . Profesurka:-) klasuwki se wszkole rub o?:-) gupiaindo ja ja na UJ sie uczylem to tata c***ampesy za 95 tera 99 kos ech gupia babo . Idz z pem na sacer:-) abo z kotem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz spać lepiej i się wyśpij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wiecie ze ten Sku///RW//ysyn ksiadz wzial 1500zl od pogrzebu dziadka ,organista 600zl koscielny 500zl jak tak mozna?powinno byc CO LASKA to obowiazek ksiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za chrzest od samotnej matki teź wziął pieniądze a niby taki dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×