Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie macie ogrzewanie w domu?

Polecane posty

Gość gość
My mamy zbiornik w dzierżawie, dużo czytaliśmy o amerigas i ostatecznie na tego dostawcę padło. Zobaczymy jak się współpraca rozwinie, ale po pierwszym sezonie grzewczym jesteśmy mile zaskoczeni. Mam nadzieję, że tak będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiraczalska
moj mąż zainwestowal w pompe ciepła od a-pic i jetsesmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie wiem na co się zdecydować, do domu jednorodzinnego. Dopiero się budujemy i chcę się na razie zorientować, jak to wychodzi cenowo. Zastanawiamy się nad ogrzewaniem węglem albo olejem opałowym. Jadę z mężem 23 kwietnia na targi budowlane do Warszawy trochę się porozglądać za piecami. Jestem też ciekawa podłóg i glazur, więc na pewno pójdę je pooglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ognisko na środku pokoju bo nie dostaję 500+ i nie stać mnie na kupno pieca c.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie http://www.jlm.fr.pl/ to jest ogrzewanie/chłodzenie z klimatyzacji. Domek 100 metrów, bardzo komfortowo się ogrzewa zimą i chłodzi latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veksel
ja mam kocioł na pellet od 499.pl i polecam to rozwiązanie każdemu. kotły na pellet to mistrzostwo. a te od 499.pl to juz w ogole sa mega wytrzymale i swietnie skonstruowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy dom jednorodzinny 130 m i mamy ogrzewanie firmy termofol www.termofol.pl polecam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w bloku i cieszę się miejskim ogrzewaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłaty za takie ogrzewanie uzależnione są od zużycia. Miałam kiedyś ogrzewanie gazowe, ale powiedziałam sobie, że nigdy więcej. Mimo wszystko dla mnie było zbyt drogie w stosunku do tego, co oferują inne opcje. Mąż po wielu konsultacjach zdecydował się na kupno kotła na pellet i jestesmy mega zadowoleni. Dwa razy taniej a temperatura non stop w okolicach 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postanowiłem skorzystać z oferty firmy http://pellux.pl . Jeśli należycie do fanów ekologicznych rozwiązań to z pewnością powinniście pójść w tym kierunku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my postawiliśmy już jakiś czas temu na ogrzewanie podłogowe i dokupiliśmy też do tego inteligentny system Home danfoss link tu wodtech.pl/towar/szczegoly/46602/pakiet-startowy-home-danfoss-link i możemy zarządzać całym ogrzewaniem za pomocą smartfona. Świetna i wygodna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAleks
Witam ja mam dom ponad 300 metrów i ogrzewam go ekogorszkiem http://www.sodap.pl/eko-groszek.html jak dla mnie najwydajniejszy i najtańszy. Ogrzewanie kosztuje mnie około 5 ton czyli jakieś 4,5 tys złotych przy temperaturze w domu 24-25 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam ogrzewanie elektryczne tzn. panele na podczerwień. Do wyboru tego systemu grzewczego przekonał mnie szybki montaż instalacji, jej bezobsługowość jak i to, ze nie potrzebuję żadnych dodatkowych pomieszczeń na składowanie opału czy ustawienie pieca. Znalazłam nawet producenta tych paneli w Rokietnicy Eco Partner, dzięki czemu miałam gwarancję otrzymania dobrej jakośc***aneli jak i możliwość zamówienia ich w dowolnym wymiarze, a realizacja takiego zlecenia trwała dosłownie kilka dni. Ogrzewanie to bardzo się sprawdza. Zimą jest komfortowo ciepło i mam możliwość regulacji temperatury osobno dla każdego pomieszczenia co jest fajnym rozwiązaniem. Co do kosztów to ogrzewanie domu 100m2 to koszt ok. 200-650zł na miesiąc w zależności od mrozów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam do ogrzewania domu pieca na ekogroszek. Zakupiłem go w http://www.stefaniak.pl/ , to bardzo ekonomiczny i wygodny sposób palenia. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinna
Klasyczne, dla mnie klasyczne jest najlepsze., takie też nam poradzono, całą instalację wykonywała firma alltech z Zielonej Góry, jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że dobre są kotły acv, polecam tą firmę www.modern-tech.com.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćc
ja cieeee....same reklamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kasa z komunii też wyparowała... ;/ swoją drogą witajcie dziewczęta :) przepraszam za nachalną reklamę, ale nie okłamujmy się, kto jak nie wy dacie mi rzetelną odpowiedź. Mój nowo poznany facet robi filmy na youtube o tematyce związków XXI wieku. I jak możecie się spodziewać oczywiście kazał mi zrobić recenzję co jest dobrze a co źle. Zerknijcie proszę i dajcie jakieś konkstruktywne info dot. filmu. Subem pewnie też nie pogardzi (to tak na boku :D ) Dzięki jeszcze raz i czekam na info:) youtube com/watch?v=cd3cN4CElCw (trzeba dodac kropeczke miedzy youtube i com) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom 400 m2 2 tony ekogroszku w jeden miesiąc teraz jak nie jest jeszcze tak zimno. W domu 22-25 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pompa ciepła na prąd. 21 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U siebie w domu mam kocioł wieloolejowy. Jest bardzo wydajny i ekologiczny, więc polecam wam go. Ja zakupiłam kocioł od firmy www.taxweb.pl, która oferuje ekologiczne kotły, piece i palniki. Warto się do nich zgłosić. Mają świetne produkty w swojej ofercie i niezłe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy kocioł na pelet, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domek 120m ogrzewanie podlogowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach niedoczytalam , mam w domu 22-23 stopnie na dole ale na gorze w sypialniach mam 18 , tylko w pokoju gdzie dzieci sie bawia jest 22 , samam sobie tem reguluje wiec mam roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam instalację fotowoltaniczną od viessmanna i jestem zadowolony, bo koszty się zwracają i naprawdę dobrze się sprawdza, do tego warto być ''eko'' i dbać o naturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na kocioł olejowy i jestem bardzo zadowolona z tego systemu ogrzewania. Kocioł spisuje się świetnie ale też o niego dbam. Zgłosiłam się do firmy www.v-serwis.pl, która zajmuje się jego przeglądami oraz serwisowaniem. Firma ma swoją siedzibę pod Poznaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zastanawiamy się nad instalacją mat z https://irshop.eu/ . Może ktoś z Was ma takie rozwiązanie i jest w stanie powiedzieć o nim więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ogrzewamy ekogroszkiem, teraz mamy kocioł 5 klasy który zamawialiśmy na http://sklep.metalvit.pl/ - na razie nie mam żadnych zastrzeżeń, świetnie się spisał w sezonie grzewczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×