Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak go odzyskac

Polecane posty

Gość gość

mam taki problem, bylam z chlopakiem 10 miesiecy jestem w 8 miesiacu ciazy, poklocilismy sie ostatnio i on nie chce juz ze mna byc, nie chce dac nam szansy nawet dla dziecka twierdzi, ze pomoze mi przy dziecku ale ze mna byc nie chce. ja wiem ze duzo winy jest we mnie ale to wszystko przez hormony i przez to wszystko co stalo sie za szybko (ciaza) zawsze bylam strasznie zazdrosna, czesto byly klotnie itp. jak go odzyskac? macie jakies sprawdzone rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 22 lata on 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomozcie mi, kocham go nad zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze nie chcecie pomoc :( obyscie nie byli w takiej sytuacji nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteś w ciąży dodatkowo już bardzo zaawansowanej, a On po prostu chce ponieść odpowiedzialność za dziecko, to chyba nie ma sensu abyś sie o niego starała. On tego nie chce...może po porodzcie zrozumie, że warto być razem. Aczkolwiek nigdy nie bądź z kimś przez wzgląd na dziecko...taki związek prędzej czy póżniej nie ma racji bytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za odpowiedz.. ale za bardzo go kocha, sami nie mielismy "normalnych" rodzin a teraz to samo on chce zafundowac malemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W porządku, ale to w żaden sposób nie tłumaczy jego zachowania. Tak samo jak nie możesz zrzucac winy jego odejścia na siebie. To On pozostawił kobietę, która jest z Nim w ciązy. Wiem jak trudno pogodzić się z rozstaniem kogoś kto był i mimo, że już nie jesteście razem to On nadal jest dla Ciebie całym światem...tak czasami po prostu jest łatwiej. Zastanów się czy jego zachowanie jest dojrzałe. Jak długo nie jesteście razem? Może przestraszył się konsekwencji wynikających z urodzenia dziecka i bycia dalej w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj az urodzi sie dzidzius i zacznij dzialac, dziecko laczy ludzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego czasu to on sobie kogos znajdzie lub wyjedzie za granice :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey,tez byłam bezradna,zrozpaczona,samotna matka 1,6rocznego synka.Moj partner odszedl od nas do mlodszej o 10 lat,,kolezanki" z pracy. Przez 4ry lata wspolnego zycia nigdy nawet nie poklocilismy sie a tu prosze.Odszedł bo chciał wolnosci,bo zauroczyl sie kolezanka a na dodatek mnie obarczył za to roztanie. wtedy przypadkiem trafiłam na stronę z urokami miłosnymi http://magicznerytualy.pl - nie mając większej nadziei zamówiłam. I ukochany powrócił:) Teraz od roku ponownie jesteśmy razem i znowu jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×