Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem brzydka i nienawidze ladnych szmat

Polecane posty

Życzę Tobie byś kiedyś spotkał na swej drodze piękną,inteligentną,miłą i nie pragnącą Twych pieniedzy kobiete,która pokocha Cię szczerą miłością,tyle że nie wiem czy chciałaby taka być z tak wrednym człowiek jakim jesteś. A co do mojej osoby to pozwól że się nie wypowiem bo kim Ty niby jesteś bym miała się tłumaczyć czy mnie ktoś chce czy nie :-D Nie chce mnie nikt,widocznie jestem taką wyrachowaną suczą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co z tej urody jak za 5 lat zbzydnie nigdy juz nie bedzie wygladala jak wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jest kolej rzeczy dlatego najlepiej jest mieć przy sobie kogoś takiego kto zaakceptuje Cie takim jakim jesteś i nie będzie brał pod uwagę lecących lat. A Ci wstrętni to dopiero na starość muszą wyglądać,chyba ukrywają się i ze swych domów nie wychodzą :-D oj ludzie,Ja tylko chciałam uświadomić niektórym że uroda potrafi iść w parze z inteligencją i nie koliduje w byciu dobrym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem taka,mam urodę i lubię mądre osoby , jestem wierna i mam w d***e pieniądze, podnieca mnie tylko piękny umysł i ciało mojego kochanego z upływem lat kocham ciągle mocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I takich ludzi jest przewaga w tym i tak okrutnym świecie :-) gratuluje ludzią którzy miłość stawiają ponad wszystko :-D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie chodzi o wyglad ,tylko o wlasne samo poczucie! jesli siebie nie zaakiceptujesz ,takiej jaka jestes to bedziesz wiecznie gledzic i narzekac i zakladac durne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×