Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z okazywaniem uczuć

Polecane posty

Gość gość

Jest we mnie tyle ciepła, wrażliwości i miłości, ale co z tego, skoro nie potrafię tego okazywać na zewnątrz? Jestem chłodna, nieśmiała i powściągliwa, dlatego ludzie myślą, że nie zależy mi na nich... Tymczasem ja najzwyczajniej w świecie cierpię. Chciałabym otwarcie mówić o tym, co czuję i być bardziej wylewna w stosunku do bliskich mi osób, ale przeszkadza mi w tym ogromna blokada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm szkoda, mogłabys miec już dzieci ,a tak ..dupa zimna muszisz byc brzydka jak noc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda tutaj nie ma nic do rzeczy. Chodzi o to, że ja nie potrafię wyrażać na zewnątrz tego, co czuję, a to zupełnie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się. Wielu ludzi tak ma,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to wszystko tłumię w sobie i rzadko kiedy mówię szczerze, co czuję w danym momencie. Boję się kogoś urazić, zranić, a także tego, że ktoś mnie odrzuci lub wyśmieje. Teraz podoba mi się chłopak, ale on o niczym nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybyś miała chłopaka i była w zwiazku to bys pewnie potrafiła , stąd to moje wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie wiem. Na chwilę obecną nie umiem wydobyć na zewnątrz tego, co noszę w środku i przez to też cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja potrafię okazać negatywne emocje a te pozytywne przychodzą mi z trudem w pewnych sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.24- lubię cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×