Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie o boxing day i wyprzedaże

Polecane posty

Gość gość
hehe :) kupisz mi czekolade i bedziemy kwiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką chcesz? Gorzka z chili a coby ci język niewyparzony wyparzyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty taka wredna... moze wspolna kawa sernik i dziki nieokielznany seks do bialego rana na zgode? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak juyz się pogodzilyscie, to pogadajmy sobie spokojnie o wyprzedazach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam sie wybieram o 5 bede juz na nogach plecaczek na plecki i heja ! Do odwaznych swiat nalezy a nie gnic przed tv caly dzien zajadajac sie karpiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doprawdy akt odwagi, wybrać sie na zakupy o 5 rano. Chyba głupoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
To co idziemy na wyprzedaze?ja musze upolowac jakas super kiecke na sylwestra;-)pewnie i tak sie nie dopcham pierwsza ale sprobuje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszlabym z toba, tak mi brakuje towarzystwa fajnych kolezanek z ktorymi mozna sie powyglupiac w sklepach, przymierzyc 20 kiecek i wrocic po ta pierwsza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej w tym szaleństwie to byś nie chichotała z koleżankami niczym pryszczata nastolatka przymierzajac sukienki. Chyba za dużo amerykanskich filmow sie naoogladalas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylem wiidzialem i stwierdzam ze bez szalu jesli jeszcze chodzilo o elektronike to ok bylo troche taniej buty przecenione gnioty ciuchy smieci byly tanie fajne ze 80funto na 40 czy to okazja? ciezko powiedziec:) na pewno nie na tyle zeby wpasc w zakupowy szal i wydac 1000funtow jednorazowo najsmieszniej bylow primarku graty poprzecniane z 5 na 3 funty i pustki dookola :D:D:D ludzie wykupywali to tonami smieszny widok jakies szmatybeznadziejne jedyny plus? duzo fajnych doopeczek na miescie szkoda ze boxing day nie odbywa sie latem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę żałosne że idziesz na wyprzedaże żeby pooglądać laski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu88
Widzę, że intencje są różne ;) Co do wyprzedaży, stacjonarnie dawno już nie kupowałam. Zdecydowana większość moich rzeczy kupowana jest online. Nie jestem też na bieżąco z terminami wyprzedaży - bo nie muszę. http://spyllo.pl/ robi to za mnie. Wybieram online rzeczy, które mi się podobają, wklejam linki na stronę i ustawiam bezpłatny monit. Dostaję informację o tym, że cena się zmieniła i wtedy kupuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×