Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tertio

Nowoczesne oświetlenie

Polecane posty

Gość gość
Również mam oświetlenie od www.aurorats.pl , mogę polecić, maja durzy wybór w dobrych cenach :) Marketowe oświetlenia przy nich się chowają, ja już kupuje tylko u nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś oświetlenie szklane z efektem 3 d?. W OBI są bardzo ładne zestawy, a jak ktoś chce to może sobie wybrać oświetlenie o naturalnej barwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam szczerze, że sklep LampaLampa ma świetny asortyment - sprawdziłam to. Kupiłam piękne designerskie lampy z takiej kolekcji, która ma lampy z piór - jestem tak zachwycona! www.lampalampa.pl/lampy-designerskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radd900

Ledy to sporo oszczędność..szczególnie dla kogoś kto prowadzi własną firmę i to w jego interesie jest aby opłacić rachunki i zadbać o wszystko od zaplecza. W moim przypadku dzięki tego typu oświetleniu udało się sporo zaoszczędzić. Jeżeli chodzi o firmę w tej materii to mogę polecić www.lediko.com . U mnie sprawdza się znakomicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka99

Sprawdzcie w AT.My w sypialni nie mamy szafek, na których tradycyjnie stawia się lampki. I takiej lampy długo szukaliśmy. Udało się nam własnie w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria9

 Szczerze mówiąc jest w czym wybierać. Jak popatrzyłam jakie mają lampy to szczerze jestem w szoku. Wybór mega duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azuin

Polecam zajrzeć tutaj strefalamp.pl mają bardzo fajne modele i dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×