Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie prawdą jest że atrakcyjne kobiety koło 30

Polecane posty

Gość gość

Tak lekko przed i trochę po spojrzą na kogoś przeciętnego/brzydkiego i zaczną się z takim spotykać. Ja nigdy atrakcyjny nie byłem i teraz będąc po 30-stce tak samo to wygląda jak i 10 lat temu, czyli te atrakcyjne zero zainteresowania, przeciętne zero zainteresowania, te które są odrzucane przez większość mężczyzn tylko się mną interesują... I nawet jak się z taką mało atrakcyjną spotykam to za bardzo szacunku do mnie nie ma. Nie wiem czy nie lepiej być samemu w moim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I naprawde ci sie wydaje ze to tylko przez wyglad?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś I naprawde ci sie wydaje ze to tylko przez wyglad?..." Pewnie że tak pamiętam jakiś czas temu dałem fotki pewnej kafeteriance i nie chciała być nie miła ale... no cóż skomentowała mój wygląd dość jednoznacznie więc bardzo musi być kiepski, nie pisała czegoś na pochwałę ani że nie powinienem mieć problemu... tylko coś zupełnie przeciwnego. To tylko przykład jeden z wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotny Romantyk II dziś - już dawno rzuciłem od dawna jestem sam, nie nabrała szacunku po fakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety patrza na wyglad. Jak nie masz wygladu to musisz miec kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że patrzą dlatego obalam mit że to po 30-ste się zmienia jak ktoś tak myśli to jest w błędzie. Kasa=fałszywa miłość, dziękuję bardzo za takie coś... to już bym wolał w sponsoring się bawić przynajmniej bardziej szczere by to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawdą jest, że opanowałeś znajomość ortografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.08 Ty myslisz ze w sponsoringu kobiety sie przyznaja ze sa z gosciem dla kasy? Frajer jestes. W sponsoringu najwiecej gadaja ze kochaja za charakter i udaja orgazm. A marza o jakims przystojniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×