Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Credere

CO CHRZEŚCIJAŃSKA BIBLIA MÓWI O BOŻYM NARODZENIU

Polecane posty

Gość gość
10:23 zgadzam się z Tobą. Ale co zrobisz? Choćbyś nie wiem co robił i mówił na siłę ludziom oczu nie otworzysz. Szatan zaslepia umysły wielu i niestety wielu pociągnie za sobą na zagładę. Wiem, że ignorancja ludzka czasami irytuje bo prawdy biblijne są naprawdę proste ale znajomość tych prawd wiąże się przecież ze zmianami co dla wielu jest po prostu nie wygodne i wolą żyć w "teatrzyku szatana" bo tak jest łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prawdaaaa
To prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znajdź gdzie jest zakaz w piśmie św obchodzenia sw bożego narodzenia Boże Narodzenie to czas, w którym niewątpliwie szatan musi być wściekły. I dlatego przypuszcza ostre ataki. Takie jak podczas pasterki w Kolonii, która została sprofanowana przez feminazistkę z grupy Femen. Szatan nienawidzi Wcielenia, nienawidzi Bozego Narodzenia A co za tym idzie , nienawidzi Eucharystii, ktora jest Wcieleniem Chryysstusa, nienawidzi tych, ktorzy godnie przyjmuja Komunie Swieta , bo staja sie nosicielami Boga , bedac jakby Jego kolejnym Wcieleniem !Idac dalej , nienawidzi Kaplanow , ktorzy sa in persona Chrristi , jakze wazne Wcielenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semplicemente
Warto podnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem

Jeżeli tak kochacie te święta to przygotujcie stół po popgoslawcie  jedzenie w imieniu Jezusa Chrystusa otwórzcie biblię i czytajcie e. Mateusza 1 rozdział i czyńcie to dla pana nie dla wigili bo to nie biblijne ani święta po prostu oddajcie Bogu chwałę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×