Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlodyszarmancki

Szukam dyskretnej przyjaciółki

Polecane posty

Gość mlodyszarmancki

Witam drogie Panie, Szukam dyskretnej Pani z Łodzi albo okolic, z którą mógłbym spotykać się od czasu do czasu, by wspólnie umilić sobie chwile. Mam 26 lat, więcej opowiem o sobie w wiadomości zwrotnej. Napisz do mnie mlodyszarmancki@gmail.com Nie poszukuję sponsoringu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli chcesz, aby na postawie jednego twojego posta zgłosiła się do ciebie kobieta, która nie jest prostytutką, ale będzie świadczyć dla ciebie usługi za które nie będziesz musiał płacić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyszarmancki
Szukam kobiety, która nie boi się swoich pragnień, nie boi się przełamywać tabu. Nie szukam prostytutki, ani sponsorki. Wiem, że na pewno są tu jakieś kobiety o podobnych zainteresowaniach. Jeżeli jesteś kobietą, która wie, co chce od życia. To napisz do mnie, rozmowa na pewno przybliży nas do siebie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A , czyli ja miałabym pragnąć ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyszarmancki
Na pewno z czystej ciekawości kontaktu, a później, z czasem wszystko się okaże. Nie dowiesz się póki nie spróbujesz, na rozmowę zawsze znajdzie się czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Między czym a czym przewidujesz czas na rozmowę? A ,teraz doczytałam o tym sponoringu. czyli nie bede musiala ci/ płacić? to mię pasuje no to biegne do cię na tego e-mailia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×