Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AloneatHome

czy zdecydowalybyscie sie na dziecko ze strachu przed samotnoscia

Polecane posty

Gość AloneatHome
i chyba jeszcze przez jeden czynnik sie rozklejam. Moja szefowa mi dzisiaj powiedziala, ze jest w 4 miesiacu ciazy. Jest kobieta sukcesu. Fajna praca, maz, rodzina. Ma 30 lat i ze swoim mezem jest juz od 7. Teraz jeszcze dziecko, z ktorego ona bardzo sie cieszy. Jestem pewna, ze jestem w stanie odniesc sukcesy w zyciu zawodowym, ale w prywatnym mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami warto stracic nadzieje zeby zycie nas zaskoczyło, jestes za młoda zeby tak negatywnie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teź tak uwaźam źe źycie ciebie jeszcze mile zaskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AloneatHome
zycie mnie juz wiele razy zaskakiwalo, ale nie w kontaktach miedzyludzkich. Na poczatku bylam biedna studentka, ktora musiala przezyc miesiac za 500 euro. Dzisij stac mnie na urlop w Indonezji. Ale nie mam z kim tam poleciec. Mam zawsze jakies 10 nadgodzin tygodniowo. Moge je zamienic na dni wolne od pracy. Nawet nie mam na to ochoty. Nie chce siedziec w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aź trudno mi uwierzyć źe taka dziewczyna nie moźe trafić na fajnego chłopaka zwaźywszy źe męźczyźni cenią kobiety mądre i inteligentne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezczyzni cenia ladne i chetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AloneatHome
dobrz ktos napisal: ladne i chetne. ci ktorzy cenia madre sa juz w zwiazkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście są męźczyźni którzy lubią "słodkie idiotki" i boją się mądrych kobiet ale na pewno nie wszyscy. Jeźeli nawet nie jesteś miss polonia to zapewne masz urode bardziej intelektualistki i zapewniam cie są męźczyźni którym się z wzajemnością spodobasz się jest to tylko kwestią czasu jak babcia mówiła "trafi swój na swego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś brzydka? Zainwestuj w siebie , nie rozumiem jak mozna nie miec faceta :D mając 25 lat :D Ja nie mogę sie opędzić i nie jestem jakaś pięknością ale tez nie pasztetem ...:D Ładna kiecka , dekolt , szpilki , rzęsy ,długa treska i ruszaj na podbój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Każda potwora znajdzie swojego amatora " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie jest prawdą źe wsyscy mądrzy sa w związkach mam syna 29 lat ma 3 fakultety renomowana uczelnia mieszka sam a źeby było zabawniej czesto jeździ do Berlina w sprawach słuźbowych. Tak źe nie wszyscy co cenią mądre są juz w związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AloneatHome
wlasnie nie mam urody intelektualistki. Moze miss polonia nie jestem, ale kiedys moj dobry znajomy powiedzial, ze wygladam jak lalka barbie czyli slodka idiotka. Nie mam tipsow czy blond tlenionych wlosow. na solarium nie chodze. nie chodze pol naga. Po prostu taki typ urody. Bywa, ze faceci zaczepiaja mnie na ulicy, ale zazwyczaj chodzi im tylko o jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim chodzi o jedno....ale ty nie musisz im tego dawać :D Jak masz urodę Barbie to tak jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AloneatHome
"Jesteś brzydka? Zainwestuj w siebie , nie rozumiem jak mozna nie miec faceta smiech.gif mając 25 lat smiech.gif Ja nie mogę sie opędzić i nie jestem jakaś pięknością ale tez nie pasztetem ...smiech.gif Ładna kiecka , dekolt , szpilki , rzęsy ,długa treska i ruszaj na podbójusmiech.gif" X X X tez moge powiedziec, ze pieknoscia nie jestem, ale pasztetem tez nie:) chodze na silownie, do kosmetyczki, robie makijaz, mam ladne dlugie wlosy, jestem szczupla i podkreslam swoja figure ubraniami. Faceci mnie czasami zaczepiaja, ale ja jestem im tylko potrzebna na jedna noc. nie wim skad ty bierzesz takich, ktorzy chca z toba zbudowac trwaly zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam źe pytam ale moźe jak wyglądasz zbyt banalnie to moźe w okulary dodały by powagi. Uwaźam równieź źe tobie potrzebna jest zmiana fryzury idz do dobrego fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo jest samotnych matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobny szuka podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AloneatHome
juz mam okulary:) kujonki. Do twarzy mi z nimi. Wyrozniam sie z tlumu. W Niemczech jest wiecej blondynek, a ja jestem brunetka. Co do fryzury to kilka komplementow na temat moich wlosow juz uslyszalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszyscy faceci sa piekni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serce nie klamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AloneatHome
tu nawet nie chodzi o wyglad zewnetrzny tylo o pewna wzajemna chemie. Dziewczyny, z ktorymi pracuje nie zawsze sa atrakcyjne, a facetow maja fajnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odp.na pytanie- nie. Powoływanie na swiat dziecka ze strachu, to chore. Jak czujesz się samotna, kup sobie psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie skoro urody ci nie brak rozumu masz aź nadto problem tkwi w tobie trudno powiedzieć gdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AloneatHome
Wiem, ze problem tkwi we mnie. nie jestem przebojowa. Ktos mi powiedzial, ze jestem dojrzala jak na swoj wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moźe nie mam racji moźe się myle ale gdybym miała zostać samotna to wolałabym zostać samotną matką chociaź uwaźam źe ty jesteś mądra niebrzydka i powinnaś znaleść sobie kogoś na całe źycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie ma na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są męźczyźni którzy są wiecznymi chłopcami i dobrze się czują w towarzystwie osoby dojrzałej takiej która im troche matkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AloneatHome
podchodze do wszystkiego bardzo powaznie. Nie wybucham chichotem jak moje znajome z pracy. Nie jestem beztroska osoba. Przez to wydaje sie byc surowa, zimna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AloneatHome
"Są męźczyźni którzy są wiecznymi chłopcami i dobrze się czują w towarzystwie osoby dojrzałej takiej która im troche matkuje" X X moze to dziwnie zabrzmi, ale zawsze szukalam kogos kto moze sie mna ''zaopiekowac''. W rodzicach nie mialam wsparcia. Musialam sobie ze wszystkim sama radzic. Pozniej wyjechalam za granice i musialam sobie poradzic w obcym kraju. Jak prosilam moja mame o pieniadze to stwierdzila, ze nie moze mi pomoc bo musi kupic prysznic z hydromasazem(wiem, ze to nierealnie brzmi). Chcialabym, zeby ktos mi dal w koncu poczucie bezpieczenstwa. Czy moge tego wymagac od faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczucie totalnego bezpieczeństwa będziesz miała tylko w Bogu ... Wszystko inne nie jest na zawsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×