Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anais81

zakochaliśmy sie w sobie, jestem od niego dużo starsza...

Polecane posty

Gość gość
co bedzie to nikt nie wie.rozchodza sie czesto mlodsze pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy wola mlodsze, inni starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no może i ważne co teraz, ale za 8-10 lat nie będziesz już tak radosna bo wymieni cie na młodszą.sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze wymienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodsze tez czesto wymieniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy zaczynasz z kims związek,to zastanawiasz się ile z nim będziesz??? nie , nie myślisz o takich sprawach, zakochujesz się i płyniesz . Więc po co analizować, ludzie dobierając sie w pary przecież nie są w stanie ocenić,jak się wszystko potoczy. Nie zatruwaj waszego szczęścia wątpliwościami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romantyk,to niewiele ci zostalo , raptem 10 lat do bycia mumia :)i co wtedy sobie powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam sześć lat młodszego faceta i przetrwało to dwa lata ,bo on ma taki niezwiązkowy charakter ,więc i tak długo , teraz mam trzynaście lat młodszego kochanka i jest ok , wariujemy ,Tobie zyczę szczęscia i nie pytaj co będzie - żyj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jestes bogata albo masz pewny byt lub wlasna firme ,obudz sie kobieto pomysl co bedzie za 10-20 lat z twoim cialem to nieuniknione,jezeli juz tak sie zauroczylas to korzystaj z tego ale na Cale zycie ( wzajemna wielka milosc) moze chwilowa,albo tylko z twojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatki sa trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anais81
pisałam już, że nie jestem bogata....ani nie posiadam żadnych stanowisk, jestem zwykłą(moze trochę szaloną ) kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie masz żadnych zobowiązań , nikogo nie oszukujesz, nie krzywdzisz, więc żyj własnym życiem, co ma być to będzie, nie zadręczaj się tym co będzie kiedyś lub co ludzie powiedzą, bo za 10 lat, może ciebie albo jego może nie być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubimy podobnych do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodzi duchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co sie martwic co bedzie za 10 lat,kiedy nikt z nas nie wie czy dozyje jutra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przyjaciólke która ma 40 lat i faceta który ma 23 lata,na początku nie byłam za tym ,bałam sie ze kolejny d**ek ja zrani jak poprzednio,ale widze ze jest szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczescie jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serce nie klamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze ...to bardzo dobrze ze istnieja ,bo nie musimy sie pie3przyc tylko ze woimi zonami ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anais81
wszyscy tyle mówią o miłości, o sile uczucia....a jak komuś się przytrafia , to nie rozumieją....tylko szukanie wymówek w stylu, ze dla pieniędzy dla pozycji, dla korzyści....nie istnieją już na tym świecie ludzie z sercem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat 81
Ja mowie ci ze warto bo sama mam podobnie! Jedynie co to przestrzegam ze moze ( nie musi byc) to uczucie okupione zlymy emocjami i negatywnym a czasem wrecz wrogim nastawoeniem rodziny i musisz miec tego swiadomosc dlatego poczekajcie jeszvze z ujawnianiem sie bo musicie byc poprostu silni. Ja mam meza, syna i caly swiat przeciwko nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:55 do czego potrzebny ci ,,cały świat,, ,masz kochanego faceta i dziecko cóż więcej do szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anais81
dziękuję kat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama 2
autorko, ciesz się tym, co macie i przestań kalkulować. każdy związek może się skończyć, niezależnie od rożnicy wieku. po 2-3 latach, gdy minie faza fascynacji i zauroczenia, zobaczysz jaka jest sytuacja. czy to rozwinie się w głęboka, rodzinna miłość, czy zacznie wypalać i wtedy ew. się możecie rozstać. ale teraz ciesz się tym pięknym uczuciem, cicesz się, że oboje jesteście wolni i możecie to w pełni przeżywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe ze nie pomyslałas o tym, że on rok temu zrobił maturę? :-) teraz pojdzie na studia i wpadniesz w kompleksy, zazdrość i co tam jeszcze możliwe. Baw się ale wiesz..bedzie cholernie trudno. On nie obroni Ciebie przed swiaem bo jeszcze wczoraj był dzieckiem i w sumie nadal jest. Rodzice go utrzymują i w sumie z jego perspektywy jest ok ale Ty będziesz płakać bo tak to już jest. Szkoda ze trafiłaś na starcie na kogos kto Ciebie zrani . Demi Moore i jej podobne patrzą jak ich dawni młodzi kochankowie układają sobie zycie nie z nimi,Szkoda Twojego czasu , nie on dla Ciebie a poza tm Twój pzyszły partner będzie miał z tym duzy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalecam wziąć młotek i p*****lnąć się w ten pusty łeb . Kolejnej starej pici młody chuj się świci. To moje zdanie na to wasze "kochanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ojciec związał się z 8 lat starsza kobietą, nie lubię jej ale dlatego że to taki typ :) Po prostu nie da się jej lubić i nie chodzi o to że jest starsza bo znam wiele babek w jej wieku które są na prawdę fajne. Wszyscy w koło właściwie zapominają o tej różnicy, tak samo jak zapominają że to jest druga zona mojego ojca, z moja mamą się rozwiódł ale znał już tę drugą i nikt z tego nie robi afer. mam znajoma która mając 29 lat związała się z 17 latkiem, dzisiaj mają dziecko, ona jest wdowa ma dziecko z poprzedniego małżeństwa a teraz ma dwoje jedno z tym drugim. Wiadomo że ludzie trochę komentują ale nie dlatego że są zgorszeni, tylko zastanawiają się po prostu co taka dojrzała kobieta robi z takim dzieckiem. O czym rozmawiają i czy to możliwe żeby mieli swój świat. Także ja na twoim miejscu nie przejmowałabym się i nie martwiła na zapas. Jesteś szczęśliwa teraz, z czasem ta różnica wieku się zaciera. To nie jest tak, że nagle ty jesteś staruszka a on młodzieńcem, on też się starzeje i dojrzewa i to szybciej niż ty bo faceci starzeją się szybciej:) Kobiety nazywa się płcią piękną nie bez powodu :) Ja bym się nie przejmowała ja mam 31 lat a między mną o dwudziestolatkiem nie widać różnicy wieku, a mężczyźni po dwudziestym roku życia stają się bardziej męscy już i to widać w wyglądzie ciężko w tym wieku jest ocenić ich wiek. Wcześniej widać jeszcze że to jest chłopak, ale jak zaczyna mieć co raz gęściejszy zarost to w moich oczach może mieć zarówno 30 lat jak i 20. Jedynie zachowanie może wskazywać, ale to jest różne można spotkać 40-latka który zachowuje się jak nastolatek i 20-latka który zachowuje się jak dojrzały poważny mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Taka z nas para wariatów." no rzeczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo faceci starzeją się szybciej ja mam 31 lat a między mną o dwudziestolatkiem nie widać różnicy wieku, XXXX Srali muchi bedzie wiosna , bedzie lepi trawka rosła Zdecydowanie popieram tą kurację młotkiem , którą ktoś wyżej zaproponował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×