Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po slubie odmawiaja mezowi seksu

Polecane posty

Gość gość
Bo życie z facetem, który dziennie wymaga a nic od siebie nie daje jest nudne i bez fajerwerków. A bez fajerwerków nie ma sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojemu zawsze daje.Jak chce i gdzie chce.A moze źle robisz dlatego nie chce .Przed ślubem pewno się starałeś a teraz fuszerkę odstawiasz to i zonka nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety po slubie przestaja kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oziębła kobieta swojego faceta
Nikt niczego nie udaje i wcale nie trzeba być mężatką aby stracić ochotę na seks. Ja nie jestem jeszcze mężatką ale byłam ostatnio 2 lata w związku. Na początku dziki seks 3 razy dziennie, wszystkie pozycje z kamasutry. Ja zakochana do szaleństwa, mogłabym zrobić dla niego wszytsko.... I co? Wystarczyło zamieszakac razem po roku znajmości. Każdy kolejny miesiąc mieszknia razem to było coraz większe rozczarowanie i coraz mniejsza ochotę na seks. Bo to moi drodzy panowie idzie w parze... Czemu nie miałam ochoty na seks? -wracał do domu i nawet głupiego całusa nie dostałam, zero przytulania w ciągu dnia ale wieczorem zdziwiony ze on się dobiera a ja nie chcę - wracał do domu i od wejścia krytykował; a to zle rozwieszone pranie, a to się obijam, a to czemu leżę a nie stoję. Huj wie o co mu chodził bo dom był ogarnięty i ciepły obiadek na niego czekał -z czasem kilka sytuacji sprawiło ze zaczęłam czuc się w tym związku wykorzystywana, nie doceniana, krytykowana, nie kochana TO JA SIĘ PYTAM JAK WTEDY KOBIETA MA MIEC OCHOTĘ NA SEKS?? Jeszcze on mnie od oziębłych wyzywał i wielce zdzwiony że nie mam ochoty na codzienne bzykanie. Wytrzymałam z nim 2 lata,pod koniec miałam taki uraz do seksu że udawałam że spię lub ze mnie głowa boli aby do niego nie dochodziło. Także to nie jest wcale tak że tylko mężatki tak robią, tak robią wszystkie kobiety które czują się rozczarowane swoimi parnerami🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oziębła kobieta swojego faceta
Facet jest zupełnie inaczej skonstruwany, bo on może uprawiać seks nawet ze swoi wrogiem. My kobiety jesteśmy dużo bardziej skomplikowane i po pierwsze partner musi zadbać o nasze emocje, dobre samopoczucie, okazać czułość w ciągu dnia abyśmy miały na niego ochotę. Niesttey większość panów to zwykłe ćwoki które zachowują się jak chamy w ciągu dnia, za to wieczorem zaczynają się przymilać:-( A już nawet tu nie wspomnę o ciągłym puszczaniu przy kobiecie bąków i bekaniu. Nieraz to rzygać mi się chciało pod kołdra. i taki myśli że po czyms taki wskoczę na niego?marzenie ściętej głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie dbacie o nas w ciągu całego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz miec kobiete w nocy? staraj sie o nia caly dzien! Ja akurat jestem mezatka. Mamy dziecko, ja wiecej obowiazkow, maz pracuje. Wieczorem jak juz polozymy mala spac, trzeba ogarnac papierologie z takiej naszej malej firemki, mieszkanie i jak juz jest godzina 23 to po calym dniu mi sie najzwyczajniej nie chce. Jak lezymy i ogladamy cos-tz maz oglada-i ja sie dobieram to on dalej lezy jak deska sosnowa! Pozniej wszystko w tv sie skonczy to se o mnie przypomina-ja wtedy juz mam w dooopie i jeszcze tekst "do galki" a jak juz jednak dochodzi do seksu to on siada i czeka az ja na niego wejde i odwale cala robote. To ma byc super seks????? Bez zartow...wibrator jest bardziej aktywny niz on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie, Wy myslicie tylko w kategoriach tego ze kobiecie oplaca sie wyjsc za maz-czy to kobieta sie sobie oswiadcza? Teraz wiekszosc pracuje zawodowo a nie jak w prl-u jest kura domowa. Wy po slubie nas niestety czesto rozczarowujecie i nagle okazuje sie ze ten facet ktory o nas zabiegal staje sie nudny, pierdzi, jest syfiarzem, nie szanuje naszej pracy w domu, sam od siebie nic nie zrobi procz przerzucania pilotem kanalow w tv oczywiscie pod siebie bo jemu sie nalezy, macie postawe roszczeniowa-ja pracuje wiec tyle odemnie a wy cala reszta-ktorej nie jest malo. Zadnych wyjsc do kina, teatru, restauracji bo po co-w domu sa 2 leszki i telewizor. Zadnego komplementu. Taka kobieta czuje sie przez was bezwartosciowa. Po calym dniu samotnej orki Wy chcecie wampa w lozku w seksi bieliznie i szpilkach-a gdzie wasz wklad w ciagu dnia zeby obudzic w niej tego wampa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 11:33 ano wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×