Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam dziewczyny z powodu niskiego wzrostu

Polecane posty

Gość gość

Niestety muszę się z tym pogodzic, dla dziewczyn liczy sie tylko wzrost. Obojetnie czy pracujesz, jestes dla niej dobry czy jestem chamem i wieśniakiem bijącym kobiety. Wysokiemu się wybacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedawno jeden wysoki tu biadolił, że nie ma dziewczyny bo jest za wysoki :D jak wam tu dogodzić? ile masz wzrostu? małżonek ma 165 i jakoś żonkę złapał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pitolisz ;) chyba że szukasz dziewczyny wśród gimbusek, kiedyś się wyrasta z poglądu że facet musi mi pasować do obcasów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta, jasne... ja też sobie wmawiałam, że nie mogę znaleźć faceta, bo jestem za wysoka. a ja po prostu wredna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdzielisz głupoty stary i pojęcia nie masz co naprawdę liczy się dla dziewczyny, weź się w garść i poderwij kogoś jak ci zależy a nie siedzisz sam i narzekasz, sama do ciebie nie przyjdzie. Średni wzrost faceta w naszym kraju to ze 175, jakby wszystkie kobiety chciały tylko i wyłącznie koszykarzy to dawno byśmy wszyscy wyginęli. Wszędzie niscy w około a ludzie jakoś wiążą się ze sobą żyją i nie narzekają. Na ulicach pełno par gdzie facet jest niższy, zwłaszcza że teraz moda jest u nas na pokazywanie "patrzcie dla mnie nie liczy się wygląd", więc takich związków coraz więcej. Dla jednych będziesz za niski a dla niektórych będziesz ok, to zależy od gustu, po drugie jak mówiłem nie tylko wzrost się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wazne jest jak roocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.12.21 , Jeżeli jakaś dziewczyna uważa że facet powinien być wyższy to też ma do tego prawo, nie ważne czy lubi wysokich czy nawet dlatego jeśli powodem jest to że lubi nosić obcasy i nie musi być od razu "gimbuską", jednym przeszkadza czucie się wyższą a innym absolutnie nie. Nie jest to jeszcze powód żeby uznawać kogoś za pustego i obrażać, co innego jeśli te buty o których mówisz będą ważniejsze od wnętrza i charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma 162cm wzrostu i kocham go nade wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×