Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kKARA

Światowy dzień orgazmu

Polecane posty

Szanowni koledzy i szanowne koleżanki, zwracam się do Was z prośbą o godne uczczenie tegoż święta ;) 21.12 Światowy Dzień Orgazmu, lub jak kto woli Święto Godowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćp
Szkoda że ja sama...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja już uczcilem i to dwa razy :-D Ma pani też. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kKARA Wejdz na pierwsza strone mojego tematu przeczytaj nowy wstep i zastanow sie czy to dla Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KARA mam nadzieję,że namówisz swojego pana na godne świętowanie w łożu,ku obopólnemu zadowoleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexfan
Która uczci zemną ten dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja to wiem :) mam nadzieje, że i inni będą świętować. Te kobiety , które potrafią przeżywać orgazm, mogą przeżywać go w ciągu jednego stosunku nawet 7 razy! a Wy panowie raptem 1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś szczęściarą jak twój pan potrafi tak cię pobudzić,że 7razy w czasie jednego boju dochodzisz. Mnie kilkakrotnie trafiło się,że 2-3 razy,ale wtedy byliśmy znacznie młodsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa statystyki... mnie sie udalo moze 3-4 podczas 1 stosunku ale zdarzyło sie ze mialam tez orgazm ktory trwal dlugo jeszcze dlugo po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu nie chodzi o partnera ;) część zawdzięcza się ćwiczeniom mięśni Kegla :) dziewczyny warto ćwiczyć, nawet w trakcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten dłuuuugi to ze swoim czy przygoda dodająca adrenaliny? To tylko ciekawość,bo mnie tak przydarzyło się w czasie małego co nieco na boku.Długo nie mogłam wyjść z orgazmu szlochając i śmiejąc się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialne święto! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kKARA,masz tu fajny temacik to po co wchodzisz do tego chama wilka i podbijasz mu ego? Jesteś chyba roztropna i na tyle mądra.żeby z chamami się nie zadawać. Tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Orgazm moja pani miała, kiedy nago mnie widziała. Chociaż orgazm krótko trwał coś dobrego jej też dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za każdym nie,ale ile przyjemności po drodze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Kobiety o wiele bardziej intensywnie przeżywają orgazm. My faceci może 20% mamy tej przyjemności co kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawy , przyjemności a i ile śmiechu :P daaawnoo dawno temu miałam chłopaka, który był zaskoczony, że w trakcie sexu można się śmiać (?!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też na znam i znać nie chcę,ale weszłam i poczytałam trochę te szowinistyczne banialuki. Jak mogą kobiety z czymś takim się godzić i wdawać w dyskusję,tego nie potrafię zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio widziałam tekst w stylu "jesli twoja kobieta po seksie krząta sie w kuchni to znaczy, ze nie zasluzyles na kanapke" moj facet na poczatku nie zrozumial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×