Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak ja nie lubię ludzi którzy się czepiają za ortografie

Polecane posty

Gość gość
znam naprawdę wiele cennych życiowo rzeczy których dosłownie jako brakujących ogniw wiedzy brakuje nie jednemu który robi na was ogromne wrażenie.Chętnie by tu je przeczytał,Ale gdybym miał aż nadto przeżywać ortografię musiał bym ominąć wiele ważniejszych rzeczy.Choć wiem że wielu drażnią błędy i dyskwalifikują w oczach pedantów ale gdybym ujawnił tu swoje tajemnice zrozumieli by co w życiu jest naprawdę ważne.Polański ma kredyt zaufania przynajmniej w pewnych kręgach i pozwolił sobie na gwałt i wielu z tytułu jego wkładu w reżyserię jest skłonnych nie karać go.Ja robię nie mniej doniosłe rzeczy od niego i nie tylko od niego i nie mam na sumieniu gwałtu ale na błędy sobie będę pozwalał a tłumaczą mnie okoliczności życia o jakich filozofom się nie śniło.A wy szydźcie z moich błędów i róbta co chceta z czegoś trzeba mieć przyjemność za to jeszcze nie wsadzają?MARTYNIKA WELSS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.48 dzięki ze sie ze mna zgadzasz. Ludziom brakuje szacunku do innych i krzywdzą innych po prostu eh ale dzięki ze sie zemną zgodziłeś ja juz powoli ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma wspólnego ortografia z krzywdzeniem innych? Jeśli komuś wytknę błąd to znaczy,że go krzywdzę? W przeciwieństwie do niektórych lubię kiedy ktoś mnie poprawia, pomaga mi to stawać się coraz lepszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dbajmy o nasz język "sory taki mamy klimat" czysto Polski SORY chcecie sie wymondrzac i poprawiac to na Wiejską tych co Polske reprezentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do tych od polszczyzny jak sie poprawnie mówi smiali sie czy smieli sie pytanie na powaznie zgóry dziekuje za powazne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tak serio ? :) "śmiali się" poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polański pozwolił sobie na gwałt:D:D:D Padłam Cóż za mądrości na tej kafeterii hahahhhahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymądrzać to się można w jakichś bardziej rozległych dziedzinach nauki niż ortografia :D No chyba,że rozmawiamy z 7 latkiem a nie dorosłą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh eh sory zabraniając mi być wolnym człowiekiem staje się ten kraj niewolniczym . każdy ma mieć możliwość wyboru bez obrazy z drugiej strony człowieka. Oczywiście wszystko w normach powino byc . Szykanowanie kogoś za błędy to nie jest dobre .czy móc pisze sie przez u to jest chamskie i próżniackie . ehh to jest wymuszanie na kims żle to robisz ma byc inaczej . ehh wymuszone poprawianie kogoś na siłe ktoś jak chce sie poprawić to sam z siebie a nie zmuszajac go wasze chamstwo czesto nic nie pomoze nie martwcie sie . Jak chcecie coś zmienic to na pewno nie wtaki sposób muc pisze sie przez ó tylko ejj chyba bład popełniłeś ;pide spac juz mi sie niechce dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja robię nie mniej doniosłe rzeczy od niego"/Polańskiego/ to kim ty patafianie jesteś, bo zapewne cały świat ciebie zna, a ty na kafeterii swój cenny czas za darmo marnujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 23.02 całkiem powaznie bo nie umię znalezc w żadnym słowniku i niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23;08 za cienki jezdeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 23.02 to co dowiem sie czy nie cięzko to znalesc w słowniku w internecie tez róznie piszą a do dr.Miodka niemam numeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nikomu błędów nie wytykam. Po prostu, jak widzę rażące błędy, to przestaję z daną osobą rozmawiać. Ja mam umysł ścisły, ale nie przeszkodziło mi to nauczenia się ojczystego języka w stopniu komunikatywnym. Ortografii nie trzeba się jakoś specjalnie uczyć, wystarczy jak się czasem jakąkolwiek książkę otworzy (najlepiej z jakimś tekstem pisanym a nie samymi obrazkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra mądralinscy dlaczego nikt niechce mi odpisac na moje pytanie smiali/smieli to nie sciema pytanie jest na powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obie formy dopuszczone są do ruchu co nie powiesz mandatu nie będzie śmiali, śmieli,M.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×