Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najlepsze kosmetyki w czasie ciąży (rozstępy, biust i cellulit)

Polecane posty

Gość gość
Mustela - używałam całą ciążę do brzucha i piersi i zero rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMamma
Polecam olej jojoba mokosh. Testowałam go na swoim blogu pod kontem pielęgnacji i rozstępów w ciąży. Nigdy nie używałam czystego oleju, ale ten kosmetyk mnie bardzo pozytywnie zaskoczył (byłam wcześniej przyzwyczajona do produktów typy Mustela). Łatwa aplikacja, ponieważ butelka ma pipetę, olej jest w butelce z ciemnego szkła, które chroni zawartość oleju i najważniejsze - sam olej jojoba. Skóra po nim, jest nawilżona i natłuszczona ale nie tłusta. Niedługo rodzę i jojobę również będę używać do pielęgnacji mojej Moniczki za miast kosmetyków z parafiną. Tu znajdziecie link http://www.mokosh.pl/kategoria/kosmetyczne-olej***azowe/olej-jojoba Obecnie całkowicie przechodzę na kosmetyki naturalne i jestem przerażona, jak sprawdziłam składy moich tzw. ulubionych kosmyków jakie wcześniej kupowałam. Sama chemia i litania związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMamma
Polecam olej jojoba mokosh. Testowałam go na swoim blogu pod kontem pielęgnacji i rozstępów w ciąży. Nigdy nie używałam czystego oleju, ale ten kosmetyk mnie bardzo pozytywnie zaskoczył (byłam wcześniej przyzwyczajona do produktów typy Mustela). Łatwa aplikacja, ponieważ butelka ma pipetę, olej jest w butelce z ciemnego szkła, które chroni zawartość oleju i najważniejsze - sam olej jojoba. Skóra po nim, jest nawilżona i natłuszczona ale nie tłusta. Niedługo rodzę i jojobę również będę używać do pielęgnacji mojej Moniczki za miast kosmetyków z parafiną. Tu znajdziecie link http://www.mokosh.pl/kategoria/kosmetyczne-olej***azowe/olej-jojoba Obecnie całkowicie przechodzę na kosmetyki naturalne i jestem przerażona, jak sprawdziłam składy moich tzw. ulubionych kosmyków jakie wcześniej kupowałam. Sama chemia i litania związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałam w ciąży kosmetyków z serii Sexy Mama Bielendy. było to trochę czasu temu, ale chyba jeszcze produkują. Z tego co pamiętam dobry był krem na rozstępy i krem do biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w ciazy strasznie podupadła cera - zaczeły sie pojawiać naczynka - ale na trena.pl znalazłam maseczke bielendy z rutyną i witaminą c - bardzo pomogła. wcześniej takich problemów nie miałam dopiero w ciąży, na szczęście jakoś sie udało ten problem rozwiazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki żel do masażu dla mam od Hildegard Braukmann. Używasz systematycznie przez całą ciążę i wtedy powinno się wam udać utrzymać cerę w normalności. W sensie - nie doprowadzisz do rozstępów. To porządny produkt - ja miałam bardzo duży brzuch i po wszystkim nie pozostały mi żadne ślady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel do masażu od HB i będzie dużo lepiej. Pielęgnacja nie wymaga cudów, tylko podstaw. Będzie prowadzona jak należy, to swoje zrobicie. Czyli nie żadne cuda, a podstawowa pielęgnacja. Do tego nieco czasu i zmiana nadejdzie zdecydowana. Po prostu pilnujcie podstaw. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×