Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja dziewczyna strasznie obgadwała byłego i do niego wróciła

Polecane posty

Gość 88888888
gosc17:54 -Pech ?Kiepskie doswiadczenia ? haha ale ja nigdzie nie pisalem o sobie. Nie manipuluj mna przypisujac mi jakies negatywne doswiadczenia, czy cechy. Bo rownie dobrze ja moge rzucic w ciemno ze nosisz w sobie hiva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyskusja nie jest o tym kto co ma i czy ma ale o tym że kobieta mnie oszukała a ja zazroszczę jemu że mam dziewcznę która zabiłaby się dla niego , daje mu kiedy chce i jak chce a ze mną wydziwiała i nawet się nie ruszała. A teraz ja staram się o inną a ona nawet już nie chce mnie całować. Chwalę ją pod niebiosa i ma mnie w d***e. Staram się być taki jak on dla mojej byłej ale to wcale nie wychodzi bo jej to nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skąd masz takie opinie o kobietach? Domyślam się, że nie znasz tych dobrych i tyle. Nie denerwuj się już :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to autor ma pecha :-) Autorze skąd Ty bierzesz te swoje dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydział Prawa UW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
jak pokazesz sie jej w towarzystwie bardzo atrakcyjnej laski, to zaineresuje sie toba. Tylko nie mozesz dac po sobie poznac, ze ci na niej zalezy bo przegrasz. To kobieta musi latac za toba i aby tego dokonac musialbys oddzialywac na jej podswiadomosc tj.sila psych, dobry wyglad i kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mam zamiar zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zrób i nie płacz już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym żeby ona została potraktowana tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako kobieta powiem tak: macie panowie sporo racji ale tez co nieco musicie sie nauczyć. Kobiety lubią gdy panowie na ich widok merdaja ogonkiem, zabiegają i uwielbiają ale biada wam gdy pokażecie ze jesteście na każde skinienie kobiety i padacie do jej stop. Szacunek przede wszystkim. Bądźcie gentelmenami, bądźcie dobrymi kumplami z którymi mozna pogadać na każdy temat ale cholera nie stawiajcie sie zebrakami którzy błagają o każda czułość i są jak pieski na posługi. Wiele kobiet cierpi na deficyt emocji, czułości i wiele ma olbrzymie kompleksy. Jakoś to tak u nas działa ze jak zaibserwujemy ze facet chce nam nieba przychylić to - o ile nie jest typem cwanego macho - zaczynamy troche takowym rządzić i manipulować. Ale gdy facet potrafi stworzyć kobiecie raj w postaci czułości i namiętności a jednocześnie nie rzuca sie nam do stop to wtedy kobiety zaczynaja szaleć bo są uzależnione od wiecznej adoracji. Dawkuj adorowanie kobiet, bądź bliski i czuły i pełen pasji ale bądź panem samego siebie i pokaz ze kochasz swoją wolność i ze żadna kobieta nie bedzie twoja panią ale ze możesz zrobic jej dobry odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta opinia bardzo mi się podoba. Jest wyczerpująca i fajnie gdyby wszyscy tak pisali. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę bardzo. Oczywiście nie ma reguły ani jednej uniwersalnej zasady ktora mozna zastosować do wszystkich sytuacji. Jedno jest pewne - wszyscy wzrastamy i dojrzewamy w niejednakowym tempie. Byc moze ta sama dziewczyna za jakiś czas - po rożnych doświadczeniach - zatęskni za czymś szczerym i czystym i przyjdziesz jej wtedy na mysl (co nie oznacza ze sugeruje byś na nią czekał lub liczył na taki zwrot sytuacji) i do czegoś w swoim wnętrzu dojrzeje. Byc moze ty kiedyś poznasz dziewczyne ktora będzie normalna i stworzycie cos fajnego. Nie traktuj tej znajomosci jak porażki - ciesz sie ze wyzwoliles sie od tak nieciekawej osoby. Nie każdy związek czy znajomosc musi byc na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
deficyt emocji ? Przeciez kobieta zbudowana jest z emocji. Chyba raczej chodzilo ci o deficyt uczuc. Albo o to aby facet zapewnial jej emocje i tutaj cichy spokojny raczej nie podola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
napisalas, ze manipulujecie facetem ktory chce wam nieba przychylic. Gardzicie takowym, ale nie mowicie tego wprost aby otoczenie was nie rozdeptalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
88888 one same tego nie wiedza. Tak jak niektóre dzieci nie wiedza co jest dobre a co złe ,kobiety tak samo nie wiedzą co jest moralne a co nie jest moralne. Kobiety nie mają moralności. Z kumplem mozecie się powyzywać, każdy każdemu przyleje i jesteście kwita ale baba będzie pamiętać do końca życia. Podobno on ją traktował jak księżniczkę ale słyszałem że często śmiał się z jej studiów więc zastanawiam sie o co chodzi. Ona się czuła przy nim jak ta jedyna a on pisał z innymi... ja nie mogłem dziewczynom mówić nawet czesc o co były setki kłótni. Nie wiem o co jej chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
ta to znam kolego o czym piszesz i przerabialem podobne sceny do tych ktore opisujesz. Ciekaw bylem co mi odpowie, ale chyba zalapala, ze chujjoowo to wyglada co napisala pomimo ze ladnie ubrala przekaz. Jezeli kobiety faktycznie maja deficyt uczuc to to jest dobijajace, bo slepota i gluchota uczuc to jest osobowosc psychotyczna w srodku pusta jak beben.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje same tego nie wiemy. Z ta moralnością to nie uogólniaj tak szeroko bo to samo mogłaby jakas panna skrzywdzona przez faceta napisać o Was. Nikt wam nie każe całować nas w tyłki z samej racji tego ze jestesmy kobietami. Nie gardze spokojnymi mężczyznami tylko opisuje pewien mechanizm wspólny dla większości kobiet. Na pewnym etapie dzieje sie tak ze gdy o kobiety sie zabiega one chcą byc adorowane jeszcze bardziej gdy sie je kocha chcą byc kochane jeszcze bardziej i tak mozna mnożyć. Nie pytaj mnie dlaczego tak sie dzieje bo ja akurat jestem najmniej odpowiednia by odpowiedzieć na to pytanie. Tu chyba i jakies wybrakowanie chodzi, sama nie wiem. Niespełnienie, odrealnienie jakowes. No wiesz żyjemy w świecie romantycznych fantazji i snujemy mrzonki - niemal każda z nas to taka Madame Bovary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam powoli na kobiety siły a z drugiej strony dlaczego inni sa szczęśliwi a ja mam siedzieć sam? Ona jest teraz szczesliwa, od dostaje seks kiedy chce... A ja? Siedze sam i sie zadręczam bo próbowałem być z kimś innym i dostaję tylko kosze albo nie potrafie z nimi rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi o niedobór emocji / uczuć "dostarczanych" od mężczyzn. Zle dobrałam słowa, sorry. Zgaduje ze pewnie niewiele jest kobiet ktore potrafią byc tak po prostu w 100% zadowolone z tego co jest w związku z mężczyznami. Dla jednych moze to byc tak ze chciałyby mieć romans rodem z telenoweli a dla innych choc odrobine magii, mniej piłki nożnej w telewizji i browarów przed telewizorem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
Po co piszesz, ze chodzilo ci o deficyt uczuc ze strony faceta, jak wczesniej napisalas, ze ten ktory stara sie to traci w waszych oczach. Kurrwwa, zeby manipulowac kims kto wam nieba przychylilby to juz jest s*******nstwo. To tak jakby komus kose wyebac w bebech za to ze jest dobry. Ale dalas tym przykladem do zrozumienia, ze kobiety pozadaja s*******i ktorzy w ogole nie dbaja o kobiety. Oboje wiemy, ze gardzicie tymi ktorzy sa dla was dobrzy i na rekach was nosiliby. Ale nie mowicie o tym wprost, bo chuujjoowo swiadczyloby to o was. Przeciez postawy jakie kazda kobieta przejawia idealnie nakladaja sie na osobowosc psychopatyczna ktora nie ma empatii, nie ma sumienia ani moralnosci. Wygoogluj sobie profil psychopaty i porownaj do kobiet, a sama zobaczysz jak ow opis brzmi znajomo. Zawsze mam z was beke w realu jak jedna drugiej w ogole nie ufa pomimo, ze sa psiapsjołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
P.S.Podswiadomie wybieracie faceta kierujac sie instynktem, ta zwierzeca strona ktora nie uznaje slabosci i chce silnego, ladnego samca ktory zapewni przetrwanie. Wybieracie na zasadzie takim w jakim stanie sa wasze gonady. Jezeli wasza c**a jest mokra w kontakcie z samcem to to jest to "COŚ"tajemnicze (jak woda w spluczczce) o ktorym tyle mowicie. A swiadomosc ta ludzka strona uksztaltowana pod normy spoleczne mowi "chce faceta o dobrym sercu aby mnie szanowal i sluchal mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, dopóki ja jej nie szanowałem to ona się do mnie śliniła jak p******a a jak tylko zacząłem mówić jej że ją kocham i że mi na niej zależy to mnie olała i miała w d***e, zaczęła manipulować i sobie pogrywac. Jakbym ja nie szanował to dalej by ze mną była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
oddales jej element wladzy w jej odczuciu na co w odpowiedzi jej c*****a stala sie sucha i stracila ochote na seks. Bo jej podswiadomosc zwierzeca nie tolerujaca slabosci podpowiedziala jej, ze twoje DNA jest za slabe aby je powielac. Wcale nie tak trudno byloby ci ja odzyskac i sama o ciebie zabiegalaby i na fiuta wlazila. Wystarczyloby pokazac, ze jestes silniejszy fiz i psych o tamtego kolesia, oraz ze jestes wydolny finansowo i koniecznie musialbys wywolac efekt tzw. haremu tj.pokazujesz sie w towarzystwie atrakcyjnych kolezanek, tak aby ona widziala ze cieszysz sie braniem, dobrze sie bawisz i nie rusza cie to ze zerwala z toba. To bedzie oddzialywanie na podswiadomosc i tworzysz sytuacje gdzie to ty jestes dla niej nagroda. To ty musisz miec wladze nad nia, a ona ma sie starac o ciebie i jak najmniej emocji z twojej strony, absolutnie zadych okazywania uczuc. To dziala na kazda,(A ponoc kazda jest inna) Sprawdzone&potw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×