Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

oto jakich kobiet szukają mężczyźni 25 30

Polecane posty

Gość gość
Gość żałosny jesteś. Ciekawe gdzie bys wylądował jakbys jej powiedział ze jej uroda jest 7\10. Nie podoba ci się, zawracasz jej d**e i tracisz jej czas, a potem będziesz ja zdradzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
Ty gosciowa co atakuje gościa - luzuj majty :-D To ze się kogoś kocha nie znaczy ze się go widzi jako idealnego i nie potrafi obiektywnie stwierdzić ze np nasz partner ma duzy nos czy ze ma trochę za dlugi podbródek . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
gosc17:11 -nadal ciezko uwierzyc w to co opisujesz. Moze ty sobie w glowie krecisz scenariusze gdzie wszyscy cie podrywaja. Bez urazy, ale to jest maskowanie proznosci, podbudowywanie watlego ego jezeli tobie wydaje sie ze akurat zonaci podrywaja cie. Ja rozumiem, jeden, dwoch zajetych podrywa cie. Ale zeby wszyscy to to juz moga byc jakies twoje rojenia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
gosc17:11 -nadal ciezko uwierzyc w to co opisujesz. Moze ty sobie w glowie krecisz scenariusze gdzie wszyscy cie podrywaja. Bez urazy, ale to jest maskowanie proznosci, podbudowywanie watlego ego jezeli tobie wydaje sie ze akurat zonaci podrywaja cie. Ja rozumiem, jeden, dwoch zajetych podrywa cie. Ale zeby wszyscy to to juz moga byc jakies twoje rojenia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz mi ze zakochany facet podciagnie ci note do 10 nawet jak wygladasz jak quasimodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba każda kobieta wie, czy facet na nią leci czy nie. Jeśli dodatkowo nie chce zapłaty za usługę i proponuje kolejne badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Podoba mi się i w sierpniu nasze wesele.Nie wiem co próbujesz mi wmówić,może masz kompleksy ale u Ciebie chyba charakter średni. A temat zdrady też jest ciekawy w naszym przypadku.Każde z nas zdradziło.Wynikło to może z ciekawości,pożądania,alkoholu?,może niedojrzałości.Doszliśmy do wniosku że nic nam to nie dało a osoby z którymi zdradziliśmy pomimo super wyglądu 10/10 okazywały się mieć wady których nie dało by się zaakceptować na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
gosc17:14 -skad wiesz, ze ow gosc bedzie zdradzal ? To jest imputowanie choroby, no chyba ze zajmujesz sie wrozbiarstwem hehe Przesadzasz. To co zarzucasz (ze zdradzi) jest przypisywaniem wlasnych negatywnych cech komus kogo w ogole nie znasz.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam masz kompleksy i jak widać juz zdradziles z 10. Wspolczuje. Jesteś z nią bo 10 okazała się być może za głupia ale jakby było inaczej twoja zonka by poszła w odstawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
gosc17:14 -skad wiesz, ze ow gosc bedzie zdradzal ? To jest imputowanie choroby, no chyba ze zajmujesz sie wrozbiarstwem hehe Przesadzasz. To co zarzucasz (ze zdradzi) jest przypisywaniem wlasnych negatywnych cech komus kogo w ogole nie znasz.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Właśnie przyszła żona przyniosła mi dwa piwa.To w ramach nagrody za podwyżkę w pracy.Za takie drobne gesty też ją kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
Nie jestem pewna. Jakby stanęła kolo jego dziewczyny super piękność to chyba tamta musiałaby dostać 15/10 ;-) Zakochanie nie jest aż tak slepe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość przywierał do mnie całym ciałem i noga a jego twarz zbliżyła się do mojej na odległość 3 cm. A potem nie chciał pieniędzy ale tlumaczcie sobie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz jak mnie się facet podoba pomimo ze nie wygląda jak Robert Redford to zawsze dam mu 10. Bo mi się podoba i koniec. Nawet jakby był łysy i szczerbaty. Dla mnie jest piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
Mój facet mi się bardzo podoba - ale obiektywnie nie dam mu 10 bo 10 musi być dla takich co maja wszystko cacy. Mój nie jest modelem a i tak mi się podoba i nie zamienie na modela :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
dobra dziewczyny lecę spedzić wieczór z kochanie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 4 facetów i każdy miał 10. I tego się trzymam. Dla mnie musi być ideałem, od razu mowie ze dla was pewnie pewnie nie. Jeden był łysy, drugi był niski a i tak mi się podobali na 100%. I to iest to co daje satysfakcję z życia, nie schodzenie poniżej swoich wymagań tylko dlatego ze nie ma lepszego towaru w danym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
jak może być ktoś niski ideałem? Z wyglądu już nie mogę go ocenić ponad 5/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ideałem dla NIEJ jak bym ci pokazała moje ideały, to byś powiedziała, że ma kilo tapety na pysku, ale jest brzydka ale to mój ideał nie twój tak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
gość17:47 4 idealow MIALAS i z zadnym nie jestes, bo mialAS pomimo ze byly idealami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
Nie tak :-) Nie miałam żadnych ideałów żeby wyglądał jak ktoś tam albo tyle wzrostu a tyle wagi, takie oczy, taki nos. To bardzo powierzchowny pogląd na satysfakcję ze związku. Taki gadzeciarski - ach jakbym chciała mieć tego nowego iPhone'a. Tyle ze zamiast iPhone a - takiego niskiego łysego szczerbatego Macieja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
idealow nie ma, to jest tylko wymysl waszej wyobrazni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×