Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sprawdzony kantor

Polecane posty

Gość gość
Sprawdzony, pewny? Amronet mi od razu na myśl przychodzi, ilekroć tam wymieniałem walutę, zawsze zaoszczędziłem trochę grosza-od kilkunastu zł do nawet kilkuset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻŻŻaneta
A wymieniacie walutę społecznościowo w e-kantorach? Ja ostatnio w ten sposób na Gieldawalut.com przewalutowałam oszczędności w USD bardzo korzystnie. Polecam ten kantor i tę formę wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krainka

Ja wymieniam czasami złotówki na euro na Amronet - bardzo sprawnie tam cała wymiana społecznościowa przebiega. I właściwie o nic się nie musisz martwić, bo wszystko jest odpowiednio zorganizowane. A to jak dla mnie jest przy tego typie wymiany najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor zet

W Chrzanowie zawsze uczęszczam do https://www.chrzanow-kantor.pl/ .  Dysponują atrakcyjnymi kursami, dzięki czemu przed wyjazdem za granicę jestem w stanie sporo zaoszczędzić! Zdecydowanie polecam. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za sprawdzonym kantorem na terenie Warszawy polecam wybrać się do http://kantoralex.pl/ Tam wymienicie pieniądze po bardzo korzystnych kursach walut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja przy większych wymianach zawsze dzwonie do kantorpark.pl/ i dostaje informację o aktualnych kursach. Przy kwotach powyżej 4000 złotych można liczyć na taki kurs jaki jest w danym dniu w banku więc wtedy już najlepiej jak można wychodzi jeśli chodzi o koszty więc warto będzie zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×