Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Meble do kuchni

Polecane posty

Gość arrrpengio
@pistacjazkarmelem ja zamawiałam szafe i nie bylo problemu - mysle ze to kwestia co zamawiasz i gdzie zamawiasz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubirrr
Dom mi urządziła firma Meblobuk na maxa dobrze. Cała rodziną przesiadujemy teraz w kuchni, idealne rozwiązania jakościowo super, jak zdecydowalismy sie jednak zmienic troche koncepcje nie bylo problemu by domówić pułki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonakol222
@pistacjazkarmelem ja mieszkam 20 km od ich siedziby i nie bylo problemu z transportem ale jesli jestes dalej to ciezko powiedziec..najlepiej moze zadzon do nich a wtedy bedziesz miala najlepsze informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikroma2
a zastanawialiście się nad meblami do kuchni? Ja myślałam nad firmą nolte-kueche, która ma akurat bardzo ładne wykończenia i zawsze starają się dopasować swoimi pomysłami do światowego designu. Muszę jeszcze tylko zobaczyć, jak te meble wyglądają na żywo, na szczęście nie będzie to trudne, bo salon Nolte w Jupiterze posiada bogate ekspozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe meble i dodatki do każdego wnętrza możecie znaleźć na www.artparadise.pl. Kupiłam od nich stół i komodę. Naprawdę mają piękne meble, bo ręcznie malowane i ozdabiane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super hokery barowe kupowałam parę tygodni temu od Woodena Design. Sklep mi siostra polecała i faktycznie można u nich znaleźć ciekawsze oryginalne meble – w tym sporo industrialnych loftowych czyli takich jakie lubię. Hokery są proste z drewnianym siedziskiem bez żadnej tapicerki, cały stelaż metalowy (tutaj widać ten model Tokyo – woodenadesign.pl/fotele,_krzesla,_hokery-105104-2.html).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchnię mieliśmy robioną na wymiar przez Kuchnie Solarz – http://kuchniesolarz.pl/. Bardzo nam się podoba jak to wyszło, przede wszystkim meble są w tym odcieniu o jakim rozmawialiśmy, tak samo uchwyty, fronty, blat, wszystko się zgadza z ustaleniami, jesteśmy z żoną zadowoleni z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi robili kuchnię na wymiar w http://www.adolux-meble.pl/kuchnie.html. Mam coś takiego, że poszła zabudowa całej jednej ściany. Mam tam praktycznie wszystko, nawet wysuwany mniejszy stolik i dwa krzesła. Z boku natomiast blat w kształcie litery L, dość minimalistyczny, też z ukrytymi elementami, bo tak chciałem. Producent z nowoczesnymi rozwiązaniami. Takie zlecenie jeden producent ze Śląska to nawet odrzucił, a oni przyjęli bez pytania, więc to już nawet świadczy o większej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry dział projektowy kuchni masz w http://indecokrakow.pl/. Możesz zajrzeć na bezpłatne konsultacje. Sporo ciekawych rzeczy robią. Gotuję w domu bardzo dużo. Mam od nich kuchnię. Powiedziałem o swoich potrzebach, a oni już ustalili resztę. Już pierwszy pomysł zaakceptowałem od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Mościcka

Meble na wymiar na pewno dają szersze pole manewru przy małych i nieustawnych wnętrzach.

https://www.facebook.com/decoroom.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek34

Ja zamawiałem meble kuchenne na wymiar od firmy www.meblezamosc.eu. Posiadają bardzo ciekawe rozwiązania i są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Charakteryzują się też ciekawym i modnym wzornictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka9099

Zobacz sobie na tej stronie http://www.kieleckafabrykamebli.pl/. Mają teraz rabat 40 procent na wszystko Mega się opłaca za takie solidne meble jak tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna44

My zamowilismy meble kuchenne od Kieleckiej Fabryki Mbeli nsa niezwykle solidne i bardzo dobrej jakosci. A do tego jakie wygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Postawiliśy na firmę Stokan, ponieważ robili kuchnię mojej mamie wiedzieliśmy że są świetni!:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu12

Polecam Ci zajrzeć na stronę Kieleckiej Fabryki Mebli- mają na prawdę świetną ofertę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet

Do kuchni akurat miałam z poprzedniego mieszkania, ale meble do jadalni kupiłam w Kieleckiej Fabryce Mebli. Mają naprawdę ciekawe rozwiązania, sporo takiej świeżej wizji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptm

Kiedy urządzałam mieszkanie z mężem to wybraliśmy Kielecką Fabrykę Mebli. Z perspektywy czasu wiem że to był bardzo dobry wybór 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liska

Zdecydowanie warto sobie sprawdzić firmę Verlani, ja kupowałam ich meble w Gorzowie Wielkopolskim. Bardzo jestem zadowolona z jakości ich mebli, solidne, porządne, będą dobrze służyć latami. Mam od nich kuchnię i szafy wykonane na wymiar, wyszło perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia

Sprawdź ofertę firmy prolack, robili nam fronty meblowe lakierowane i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja niedawno również zakupiłam meble do swojej kuchni. Kupując meble kuchenne zdecydowałam się jednocześnie na zakup akcesoriów do nich. Akcesoria znalazłam na stronie www.inoxa.info.pl Firma ta sprzedaje kosze podblatowe, kosze do szafek kuchennych i inne akcesoria do mebli kuchennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeed

Do małej kuchni możesz mieć problem z dopasowaniem gotowego zestawu. Ew. możesz kupić i nie wykorzystać wszystkich mebli. Takie meble na wymiar do kuchni można również zamówić w http://abc-macisz.pl/oferta/meble-kuchenne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci zapoznać się z ofertą Mebli Janas, firma zajmuje się wykonywaniem szafek kuchennych na wymiar. Mi z ich pomocą udało się zaaranżować niewielką, ale bardzo funkcjonalną kuchnię. Fronty są solidne więc spokojnie posłużą mi przez następnych kilkanaście lat 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elon

Warto zainwestować w dobre meble, które będą ładne i wytrzymałe przez lata. Dlatego ja się zdecydowałem na meble na wymiar, żeby mieć pewność, że wszystko będzie jak chcę. Współpracowałem w tym zakresie z firmą od mebli kuchennych Tim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja mogę polecić ofertę www.adolux-meble.pl. Robili u mnie meble do kuchni, ostatnio szafę do przedpokoju i w obu przypadkach jestem zadowolony. Ogólnie wszystko wykonane tak jak przedstawiłem jeśli chodzi o moje oczekiwania. Termin szybki, cenowo też wypadło ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mogę polecić ofertę www.adolux-meble.pl. Robili u mnie meble do kuchni, ostatnio szafę do przedpokoju i w obu przypadkach jestem zadowolony. Ogólnie wszystko wykonane tak jak przedstawiłem jeśli chodzi o moje oczekiwania. Termin szybki, cenowo też wypadło ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda84

U nas są meble od www.tresmeble.pl z Garwolina i są porządnie wykonane, z dobrej jakości materiałów. To meble wykonywane na wymiar, także są tez bardzo funkcjonalne, wszystko nam się fajnie pomieściło, mimo że mamy kuchnię niewielkich rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArian

90% postów tutaj to spam i reklama!!!!!!!!!!!!!!  To jeden grzejniki cokołowe proponuje, a to drugi posadzkę marmurową, a trzeci latającego słonia na dywanie... Żenada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian Waligóra

To i ja się dołączę ;) https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×