Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andrew1

Jak nakłonić dziewczynę do noszenia rajstop

Polecane posty

Gość andrew1

Cześć, mam pytanie jak nakłonić dziewczynę do noszenia rajstop? Jestem fetyszystą rajstop i bardzo podnieca mnie jak dziewczyna ma na sobie rajstopy. Moja niestety ubiera je kilka razy na rok. Nie chodzi mi tu tylko o to jak gdzieś wychodzi tylko np. w domu. Kupowałem jej mase rajstop, pończoch i nic leżą nierozpakowane w szufladzie. Mówiłem, że bardzo lubie jak ma je na sobie a i tak nic sobie z tego nie robi. Jak chodzimy do różnych znajomych w odwiedziny to kobiety prawie zawsze chodzą w rajstopach. Choć nie wszystkie. Niektóre tak jak moja dziewczyna nie noszą wcale. Czemu dziewczyny tak nie lubią ich nosić. Proszę się tylko ze mnie nieśmiać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jm kobieta i tez nie lubię nosić rajstop, są według mnie nie wygodne i strasznie mnie drażnią, szybko się rwą a potem trzeba latać z dziurą jak jest się daleko od domu. No i rajstopy nie są dobre na każdy dzień, w zimę nie służą do niczego bo tylko się marznie i wiem ze są ocieplane ale gowno nic nie dają. Ale to moje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja pani ma takie piękne nogi, a ostatnio rajstopy założyła na wielanoc. Jak gdzieś jestem na mieście to moge sobie głowe skręcić tyle pięknych kobiet w rajstopach. Ehhh rozmarzyłem się. Nie chodzi mi tylko o to żeby chodziła na zewnątrz bo ja i ona pracujemy gdzie inndziej, ale w domu głównie albo jak jest ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może sam sobie ubierz rajstopy. Jest taki film Robin Hood i faceci w rajtuzach. Obejrzyj go sobie jednocześnie będąc w rajstopach. To będzie taki twój rajtuzowy wieczór. Tylko ty i rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha bardzo śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ma chodzić w domu w rajstopach? Albo gdy jest ciepło? Może przecież chodzić bez nich bd jej wygodniej i chłodniej w cieplejsze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrew1
W domu mamy 19 stopni, także nie zagorąco. Inne dziewczyny jakoś chodzą w domu i im nie przeszkadza. Mam mega fioła na punkcie rajstop. Tylko szkoda, że dziewczyna tego nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj autorze ze mną miał byś raj bo prawie codziennie zakładam rajstopy. Pracuje w dużej korporacji i obowiązuje mnie dres code. Muszę codziennie mieć rajstopy cieliste. W zimę to problem, ale poprostu przed pracą zdejmuje spodnie i zakładam spódnice. A w lato znowu gorąco to ubieram 8 den. W biurze jest klimatyzacja i powiedziała bym, że nawet jest chłodno. Jak wracam po 10 h pracy to nawet nie chce mi się rajstop zdejmować i zostają do końca dnia. Nie wiem czy nakłonisz dziewczyne do tego bo ja jako młoda dziewczyna unikałam rajstop jak ognia. Dopiero praca mnie do tego zmusiła. Ale kwestia przyzwyczajenia. Nie raz odruchowo jak mam wolne to sięgam do szuflady po rajstopy. Porozmawiaj z nią może raz jeszcze. Mimo wszystko powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie byłabyś zawsze boska , taka obowiązkowa przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jakie macie relacje z waszymi kobietami ale jeżeli się kochacie a Wasza kobieta nie chce czegoś co lubicie np. nie nosi rajstop , pończoch itp. to zawsze można w pewne dni nie chcieć tego na co Ona ma chcicę i albo się przekona, że łaski nie robi albo się Wasz związek rozleći i uważam że jeżeli mimo taakiej perswazji nic..., to znaczy że jest głębszy problem i że tak naprawdę nie kocha...chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×