Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

faceci i ich milczenie

Polecane posty

Gość gość

faceci to sa dupki, zaczełam się spotykac ostatnio z jednym i zaczał milczec, napisałam mu smsa ze nie sadziłam ze jest takim dupkiem ze bedzie chcial w milczeniu zakonczyc znajomosc ze mna to zadzwonił to mnie i zaczął spiewke ze ma tyle na głowie w pracy itp i ze przeprasza, ja napisałam do niego bo nie lubie jak cos sie konczy w milczeniu wole jak facet mi napisze, powie ze to koniec a takie milczenie to nie wiadomo co, czy tez kobiety tak uwazacie ze lepiej wiedziec od razu niz sie domyslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać niespelnilas jego juz i tak zaniżonych do maksimum wymagań w stosunku co do kobiet 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z Toba autorko, mialam podobna sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie był bardzo zainteresowany, dzwonił do mnie prawie codziennie, potem przerwa kilka dni i ja nie odebrałam 2 razy jak do mnie dzwonił, zreszta tak trudno napisac ze nie chce sie juz spotykac, chyba dzieci w gimnazjum potrafia ze soba zerwac bo sobie smsy wysyłaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie odebralas 2 razy jak dzwonil, to o ci kretynko z****** chodzi? Olalas go, to on olal ciebie. Idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy to wszykie macie probemy . Te co niemaja tomporzecu spial .ide sie napic wody z kwaskiem zsodm:-) dupcz cie sie ja wam wszystkim niedam rady.naukowo udowodnione poprawia krazenie i dugo sie zyle . Pieszenie tomsport:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedni lubią jasnosc wypowiedzi (i wynikajace z niej mozliwe konflikty), inni uwazaja ze lepiej dac do zrozumienia nie mówiac wprost, licząc na domyslnosc drugiej strony. to samo z drugiej strony, jedne wolą miec powiedziane wprost, inne wolałyby nie byc poddawane terapii szokowej, bo zle ja znoszą. ludzie sa rózni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co on ma co 5 min do ciebie pisać chyba jak ktoś jest zajęty to nie pisze i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×