Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młody_zamyślony

Brak nadziei na normalność w tym państwie

Polecane posty

Gość młody_zamyślony
A jakie konkretnie plusy zauważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ludzie nie wierzyli w Boga to było by więcej oszustw , przemocy. Jakby ludzie chcieli i zebrali się razem nawet przeciwko władzy mogli by się postawić. Jest ich więcej. Mógł by być chaos , bałagan. Mogli by rządzić mordercy. Ale jest jakiś porządek. To co nie w porządku raczej zatajone. A o tym co nie w porządku można dyskutować bo każdy może mieć inne zdanie. Czym innym się kierujemy a karzdy chce swojego dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_zamyślony
,,Mogliby rządzić mordercy''-proszę rozwiń tę myśl .Czyżby chodziło Ci o dyktaturę,czy martwisz się,że do władzy doszłaby pospolita banda rzezimieszków? Bo jeśli chodzi o to pierwsze,to nie wiem,czy to do końca takie złe rozwiązanie.Z jednej strony rządy terroru są straszne,z drugiej z kolei strony są w stanie rozliczyć osoby,które za poprzedniego systemu szkodziły państwu i obywatelom :). Porządek w tym kraju jest mocno względny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_zamyślony
,,To co nie w porządku raczej zatajone.'' I to jest bardziej powód do zmartwienia ,niż do radości :).Jeśli ktoś kombinuje coś za Twoimi plecami,a Ty nawet nie wiesz co ,to czujesz się bezpiecznie?Nie wydaje mi się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_zamyślony
Smutne to wszystko,najgorsze,że społeczeństwo też się temu już poddało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy dogłębniej sie przyjzec to za rewolucja stoi Rotschildowie tak samo i za rewolucja francuska maja powiązania z masoneria rewolucje były tylko w państwach chzescijanskich katolickich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_zamyślony
23:21 - Wiem o tej teorii,i uważam,że jest to prawdopodobne.Sam jesteś ateistą,ale widzę jak bogate rodziny zza oceanu potrafią sterować społeczeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łiła i pitryna
W końcu i tak przyjdzie tu Shatyn i zasrrra cały temat, tłumacząc, że jest dobrze i tylko oszołomy i durnie narzekają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_zamyślony
To kij mu w oko,zapewne kolejny internetowy pajac,co tylko podskakiwać potrafi w internecie a w realu chodzi ze spuszczoną głową. I właśnie tacy ludzie jak on są kolejnym przykładem na to,jak to w tym kraju jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest źle,a będzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusi Kurac
srpski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarnowidze a gdzie podziała się wspaniałomyślność cierpliwość lojalność a nade wszystko wymuszana na każdym kroku zajedana tolerancja no gdzie się podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pretensję indywidualnie do każdego głupka i kretyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabia Valcutascu
Jest jak jest poniewaz: 1. Wybito wartosciowych ludzi i zostali przy zyciu potomkowie wiochmanow, Wiocha z nich do tej pory nie wyszla. 2. Mlodzi nie maja jaj. Nie maja tez wyrobionej opinii. Dlaczego? Bo gowno wiedza. Wystarczy popatrzec na ryje politykow - tepe mordy wiochmanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_zamyślony
Da brate Poljak sam,ali pricam Srpski .Jesi Srbin/Srpkinja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy k****,nie chciałem napisać bracie,bo nie wiem ,czy jesteś facetem czy kobietą,ale nick raczej wskazuje na to pierwsze,bo ,,ssij c***a'' raczej wskazuje na męskiego użytkownika,chociaż nie jestem w 100% pewien :).Co do wypowiedzi Rumuńskiego Hrabiego to zgadzam się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusi Kurac
Jebao ti pas mater za ovo sto vi srpske zivotine radili u Vukovara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj młody zamyślony ty nie masz pojęcia, jaki to chwast i dureń :D właściwie, to nie jest śmieszne, bo jak tylko zwęszy temat, który jakoś tam jest społeczny, polityczny, to wpada i objaśnia wszystkim, że jest dobrze, że panująca partia prowadzi nas dobrą drogą, że bez przesady z tą korupcją, że wszyscy inni, to idioci i tak dalej siedzi tutaj chyba już 10 lat i poucza tonem wziętym z GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_zamyślony
A ,znaci Ti si jebeni ustasa?Pisao sam Tebi,da sam Poljak,nisam Srbin,iako podrzavam nasu Srpsku braću protiv siptare i fasiste.Mislim,sto Srpska Republika mora da biće nezavisna,a Kosovo biće Srpsko!Jesam cistokrvni Poljak,ali kevu ti jebem pokvarenu u usta. USTASE USTASE CEKA VAS JAMA DUBOKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_zamyślony
I nisam ja zivotinja,nego vi ste divljaci.Mi Poljaci nikad nećemo zaboraviti,sta radili ste sa Srbima u Jasenovacu u 1941,da ubiliste 700 hiljada Srba,srpsku deću ,da silovali ste na brutalni nacin zene u logorima! Za sve ovo,ja ,Poljak,i moji zemljaci-kevu vam jebimo i jebaćemo dalje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym Kosowem, to tak jak z Wołyniem, albo Wileńszczyzną. Raczej trzeba się już z tym pożegnać, niestety. W*****a mnie tylko, że RP uznała Kosowo jako państwo. Po jaki wój? Mamy od tego lepiej? Niepotrzebne to było. W ogóle, źle poszło z tą Jugosławią, bardzo źle. Już Tito ją spiertolił, Slobo, też się nie popisał. Niemiecka Europa, przecież nie potrzebuje silnego państwa na Bałkanach. Dla nich dobrze jest jak jest. Ale dla mnie już znakiem zupełnego upadku, było odstąpienie Czarnogóry z Jugosławii. Źle to Slobo prowadził, bardzo sztywno, jakby sam był Tito i to w latach 50. Tak się już nie dało. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_zamyślony
Tito był w połowie chorwatem , w połowie Słoweńcem.Wiem,że naszym zachodnim sąsiadom niepotrzebne jest silne państwo na Bałkanach. Szkoda Kosowa,szkoda Serbów. Zastanawiam się tylko,dlaczego ten zwierzak się do mnie spruł tylko dlatego,bo myślał,że jestem Serbem,bo przytoczyłem dwa cytaty z piosenek,które mi się podobały :D.Chorwaci też mają swoje za uszami i to sporo,chociażby ustasze i wymordowanie 700 tysięcy cywili w brutalny sposób,gwałcenie kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_zamyślony
A sta se tice tebe,k***o fasisticka,kazem samo da je jedna lepa pesma ,,najveca sramota je na svetu,biti hrvat u 20 veku''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabia Valcutascu
Czlowieku pisz po ludzku bo tylko k...y i j... a moge z tego pisania zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_zamyślony
Piszę po ludzku,właściwie to po serbsko-chorwacku,nie jest moją winą,że ustasza się do mnie przykleił ,wyzywając mnie,nie wiedząc nawet ,że nie jestem Serbem,tylko Polakiem :D. Tak,przyznaję,dałem się wyprowadzić z równowagi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest w ogóle poza dyskusją, wina Chorwatów, wobec Serbów w czasie II Wojny i ich prowokacyjne postępowanie w latach 90. Coś, co mnie jakoś złości, irytuje, to metoda, jaką przyjęli Chorwaci, gdy występowali z federacji. No do kurfy nędzy, wiedzieli doskonale, że w ramach ich republiki, mieszka od groma Serbów. To się nie mogło dobrze skończyć. I tutaj ewidentnie winna jest Europa, która wylewała krokodyle łzy, nie robiąc nic, tylko dolewając oliwy do ognia, głosząc te slogany o prawie do samostanowienia, jakby udział Chorwacji w Jugosławii, był porównywalny do sytuacji Litwy, czy Gruzji w Sowietach. Postawiono Serbów w sytuacji konieczności wojny i potem już tego nie dało się powstrzymać. Ta sprawa, los Jugosławii, to jest jeden z faktów, które obnaża indolencję i niezdolność do działania, także niechęć, Europy jako jedności politycznej. Wiem, że wówczas nie było jeszcze takiej wspaniałej :D UE, ale była ta sama maniera, by dużo gadać i nic nie robić, tylko podgrzewać atmosferę. Naprawdę, należało pojechać z misją do Zagrzebia i Belgradu, byle nie doszło do masakry. To wymagałoby wielkiej pracy i umiejętności, ale przynajmniej trzeba było spróbować. Ale powiedzmy sobie wyraźnie, Europa miała to w doopie. Teraz Serbowie są postrzegani, jako jedyni winowajcy, co jest przecież nieprawdą. http://rlv.zcache.com/marshal_josip_broz_tito_boss_posters-r3b26f2489ef4410f8003deeb1c31bc6a_bxw_8byvr_512.jpg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_zamyślony
Unia europejska to jeden wielki syf,tak samo jak nato i nasi ,,bracia zza oceanu'' . Twierdzę,że to nie tylko indolencja,ale też celowe działanie tych organizacji .To jest prawda.A jakim Chorwaci są narodem,można zobaczyć po wyżej wymienionym delikwencie,który myślał,że jestem Serbem,i zaczął awanturę . To jest agresywna nacja,dumna ze swojej historii podczas II WŚ -patrz kibice hajduka split, simunić,itd,itp.A antyserbską propagandę silnie też nakręcają tzw ,,polskie'' media i mają w tym czynny udział.Dobrze,że mimo wszystko jest pewna grupa ludzi,którzy potrafią myśleć samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×