Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nicki1234

moje sushi wyszlo bez smaku !

Polecane posty

Zrobilem sushi i wyszlo bez smaku . Che sie was zapytac co mam zrobic , sushi zrobilem ze skladnikow... losos , algi, ryz (z octem i wg), ogorek, sezam czarny , wasabi . I to nie mialo smaku co zrobic .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki Ty chciales smak w sushi? Sos sojowy masz? Bo same sosy w ktorych maczasz sushi daja wiele do tego smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sos sojowy !!! koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryz z octem w opakowaniu z wodorostow MUSI smakowac mulem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sushi albo się lubi albo nie. A niezależnie od tego musi być dobrze zrobione (zwłaszcza idealny ryż, odpowiedni rodzaj, właściwie ugotowany, odpowiednio doprawiony)... Do tego różne warzywa, mix do maczania (zwkły sos sojowy to nie to!). I wtedy albo czujesz tę magię na podniebieniu, albo nie, jak nie, to sushi nie jest dla ciebie i nie zawracaj sobie głowy, nie każdemu to samo smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenaśliwa
Moje też...próbowałam zrobić dwa razy i w końcu dałam sobie spokój!!Zaczełam chodzić z chłopakiem do Sushi Wesoła!U nich sushi zawsze jest smaczne, świeże i nie trzeba na nie długo czekać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sos sojowy to podstawa :) Tak samo jak i dobry ryż. Jak chcesz popatrzeć jak robią to mistrzowie na Twoich oczach to odwiedź Dom Sushi, dobre widowisko :D Kto był ten wie o co chodzi ! :D koniecznie sami się przekonajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×