Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy latwo dajecie soba manipulowac?

Polecane posty

Gość gość
Ja nie. Ale za to posiadam zdolność łatwego manipulowania innymi. Niestety to czynię notorycznie przy niewielkich wyrzutach sumienia. Myślę ze mam osobowość na granicy z patologiczna. Ale nie martwi mnie to zbytnio. Wiem jaki efekt chcę osiągnąć, i zazwyczaj mi się to udaje. Postepuje z ludzmi tak aby ich reakcja byla taka jakiej potrzebuję w danej chwili i jaka jest dla mnie korzystna. Wiem jak to brzmi ale cóż-taka jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście z natury jestem osobą dobrą i przyjacielska. W towarzystwie uważana wrecz za jedną z najlepszych osób na jaką zawsze można liczyć. Wynika to po części z tego że zbieram długi wdzięczności oczywiście zawsze zapewniając i robiąc wrażenie ze moja pomoc jest bezinteresowna. Az czasami strach pomyśleć co bym wyprawiała gdybym była złą osobą. Zdaję sobie oczywiście doskonale sprawę ze wszystkich moich brzydkich cech charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są lepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest manipulacją, każdy manipuluje i jest manipulowany przez różne czynniki, z tą różnica że są osoby które to dostrzegają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daje soba manipulowac, zwlaszcza czarujacym osobom. Ale tez wysylam sygnaly -hej wiem co robisz, i tez mam swoje granice. Czasem sama czuje ze manipuluje, ale staram sie mowic wprost czego oczekuje i jak slysze NIE to nie robie problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pięknie, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie... Gościu nr któryś tam, nie masz osobowości na granicy patologicznej bo manipulujesz. To zdolność i wykorzystuje się to w handlu. Tak więc masz naturę dobrego handlowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gameover pewnie konkret manipulowany na każdym kroku nieświadomie. I ten gość ma rację bo sprzedawca wyciąga 3 produkty nie po to by ci dać wybór a po to byś kupił więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie od kiedy zawody maja naturę? ale pewnie mi to niedługo wytłumaczą na TVNie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie uważam że mam naturę na granicy patologicznej dlatego ze umiem manipulować ludźmi to jedt jedna z wielu cech. Jestem notorycznym klamcą, wprowadzanie. Kłamię od dziecka w najdrobniejszych sprawach. Sama zadranawialam się dlaczego. , ponieważ te kłamstwa nie mają żadnego uzasadnienia. Są w dużej mierze absolutnie zbędne. No i nie odczuwam wyrzutów sumienia wtedy gdy raczej powinnam. Mam też poczucie bezkarnosci i braku konieczności ponoszenia konsekwencji. Co nie zgadza mi się z logiką i naprawdę czasami utrudnia życie. Mam 38 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×