Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dustyspooky

Problem z wyborem prezentu dla mężczyzny

Polecane posty

Gość dustyspooky

Chciałabym się was doradzic, gdyż przede mną nie lada wyzwanie.Jeszcze nigdy nie czułam się tak zakłopotana jak teraz.Już jutro święta,a ja nie mam prezentu dla mojego lubego.Taaak,wiem,że to nierozsądne z mojej strony,ale wydaje mi się,że czy dziś czy miesiąc temu problem byłby tego samego rozmiaru. Otóż znamy się z moim chłopakiem 5 miesięcy.Bardzo się kochamy i nasz związek jest generalnie bardzo udany. Zostawałam już wcześniej obdarowywana przez niego jakimiś większymi czy mniejszymi prezentami w stylu(odzież,biżuteria,kwiaty) często bez okazji.Ja jednak nie potrafiłam się zrewanżować,bo nigdy żaden sensowny prezent nie przychodził mi do głowy.Chodzi tu bardziej o to,że mój partner raczej wszystko posiada,a nie ma też jakichs specjalnych zainteresowań na których mogłabym się ewentualnie skoncentrować.I tu pojawia się problem,bo kompletnie nie wiem w jakim kierunku szukać.Nie pali,nie czyta,nie pasjonuje go nic nadzwyczajnie,nie kolekcjonuje niczego,nie ma świra na punkcie czegoś,co mogłabym kupić.W innych wypadkach boję się,że mogę nie trafić w jego gust.A oklepane prezenty w stylu kosmetyki czy tradycyjny krwat to akt desperacji na który zdecydowalabym się w ostateczności. Prosiłam go zatem,byśmy nie robili sobie prezentów na święta tłumacząc,że wystarczy mi to,że po prostu będzie,bo niczego wiecej nie potrzebuję.Jednak on uparł się kupując mi prezent o wartości ok. 500 zł nie oczekując niczego w zamian...co wprawiło mnie w ogromne zakłopotnie.Teraz chciałabym mu chociaż w jakimś stopniu dorównać i sprawić przyjemność,ale nawet nie mam za dużych możliwości,gdyż jeszcze nie zarabiam.Po godzinach namysłu nasunęło mi się pare opcji z któych muszę wybrac przynajmniej jedną: 1)zegarek: i59.tinypic.com/2d10oc4.jpg , dosc skromny - 89zl,jest ryzyko,że nie trafię w jego gust(straszna jakosc zdjecia) 2) jakiś dobry alkohol w stylu whiskey - ballantine's 3)jakieś dobre perfumy,woda toaletowa np bruno banani 4) prezent sentymantalny czyli drewniana rzeźba żyrafy...trochę głupkowaty,ale mógłby go rozbawić i przede wszystkim kojarzył by go ze mną,gdyż zawsze żartobliwie utożmsamiałam go z taką żyrafką ;-) mógłby ją sobie postawić gdzieś u siebie w pokoju: np. www.e-trade24.neostrada.pl/zyrafy3.jpg I tyle. Mogłabym też połączyć ze sobą różne opcje np. 1) + 3) .Która z nich wydaje wam się najlepsza?A może macie jakieś inne sugestie?Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarra99
Kupienie czegoś fajnego dla faceta faktycznie może być problematyczne. Ja jednak wymyśliłam rejestrator jazdy samochodem i mój był zachwycony :) kupiłam go na teletorium bo naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×