Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wasza reakcja na zegarek za 2000zl

Polecane posty

Musze zobaczyć :-D ja bardzo chorowałam na czarny ceramiczny i kupiłam go po pół roku przeglądania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze nie szczyt bogactwa !! Bogata to ja jestem!! Mam dwoje zdrowych dzieci i wspanialego meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to nie jest wcale szczyt dla Sary Boruc również, ale jednak mózgu jej to nie przywróci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam również kilka osób, które mogłyby takie cuda kupować i nie kupują. Nie mają nic z takich rzeczy, są duszami towarzystwa i ludzie czasem nie mają pojęcia co oni trzymają na koncie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.43 kurcze ale czy jest w Polsce salon Swarovskiego?Bo ja szukalam i znalezsc nie moge.A tak jak mowie nie porownujmy bizuterii ala Swarowski kupiony w innym salonie.Bo dlaczego nie mowia o tym ,ze to nie jest w 100% Swarowki tylko uzyte sa elementy ze Swarovskiego.A potem dziwo dlaczego lancuszek zmienil kolor.Nie wspominam juz o tym ,ze czesc tej bizuterii sprowadzona jest z Hong Kongu :P Podroba i podroba jeszcze raz .Ta znajoma ma bizuterie i co ma 10 lat i jest jak nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się nie spotkałam w Polsce chociaż może słabo szukałam :-) zobaczę teraz dokładniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 23:53 mieszkam za granica, w pl nie spotkalam sie z tym sklepem. Mozesz tez online zamowic :) . Bizuteria z elementami swarovskiego to kicz :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.50 ale dlaczego porownujesz jakas bizuterie do zdrowia?Temat nie jest o tym ,co to jest bogactwo .Zdrowie to cos wiecej, to dar i cos najcenniejszego w zyciu.Bo bez tego nawet brylanty nie uciesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie przegladam tego linka i to jest oryginalna strona Swarowksiego,nawet sa wyprzedaze :P Ale wysylki pewnie do Polski nie robia.A czy jest odpowiednik tej strony w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa kasą, ale chyba ważniejsze czy od serca czy dla pokazania się i czy jest ładny. Ale ogólnie to wolałabym coś tańszego. Jest pełno sklepów z dobrymi i tańszymi zegarkami a pozostałe pieniadze mozna lepiej wykorzystac. polcam twojemu mezowi allinside.pl, taniej kupi, a reszte przeznaczy na cos bardziej pozytecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowkqaaaaa
Co wy sie pdoniecacie tak tym Svarovskim??? Przeciez to sztuczna bizuteria ze szkielkami za koszmanre pieniadze! Krysztalki svarovskiego mozesz kupic za grodze i samemu zrobic sobie bizuterie! W dodatku moim zdaniem to svarovski jest troche kiczowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy od indywidualnej sytuacji, dla jednych to miesieczna pensja, dla innych jej niewielki procent. Ja dostalam na swieta zegarek za 1500 zl i sie ucieszylam, ale to nie jest wielka kwota w stosunku do naszych zarobkow. Zreszta zegarek byl mi potrzebny. Gdyby mi maz kupowal blyskotki kosztem oszczedzania na wazniejszych rzeczach to bym sie wsciekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swarovski nie sprzedaje zegarkow, Swarovski sprzedaje bizuterie (na marginesie moim zdaniem tandetna i nie warta swojej ceny) w formie zegarkow. Mechanizm wart 10 euro w blyszczacej oprawie, ot co :P Prawdziwe zegarki to zegarki szwajcarskie, recznie robione automatiki. Taki zegarek to technologiczna perelka, dzielo sztuki i wlasnie z takiego powodu sie je kupuje, a nie "dla szpanu" i przez snobizm, jak tu niektorzy pisza. A jak ktos nie rozumie po co kupuje sie zegarek za kilka czy kilkadziesiat kilkadziesiat tysiecy euro to trudno... w sumie nie ma obowiazku rozumiec :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seru122
A co polecisz stronę z prezentami z imieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×