Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tabasko

Gdzie Ci mężczyzni, prawdziwi tacy?

Polecane posty

Nowa została zniknięta :( Cześć Fantazjo. Jaką ja dziś miałam fantazję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz. A czy fantazja nienalezaca do nikogo nie jest smutna? Wciaz czeka na to by ja ktos wziął i sprawil ze ujrzy swiatlo dzienne. Bo wiesz fantazja jest niesamowita i jest bajeczna ale kiedy ja ktos pozada kiedy szepce jaej na ucho jestes wspaniala i pragne cie , jestes moja i ciesze sie ze cie mam. Nie jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasy się zmieniają faceci i kobiety też się zmieniają a to za sprawą mediów oraz internetów. Będzie tylko gorzej przez te różne portale społecznościowe ludzie przestali się normalnie poznawać tylko przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej jak mam nabrac dystansu kiedy o mnie mowicie. :-P bede ale tak z boku , potrzebuje troche czasu... e rycerz mijamy sie kurna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki fantazja, bede pamietac zero zbokow.... ale ty wiesz ze ja wiem ze ty wiesz?. dobra ide wroce a wtedy chetnie dowiem sie o swoich fantazjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tabasko :-) dlaczego mam się wylogować, nie widze potrzeby. Taki jeden mi za skóre wlazł :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
Lo matko ile mozna :D Mam nowe uzaleznienie zwie sie pracohilizm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym coś zjadł !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam Ci Rycerzu postawić? :) Mario tak jakoś. . Pożyjemy - zobaczymy. A kleszcze o tej porze roku są rzadko spotykane. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze apetyczna jestes? Cholera no to dlatego? Patrz i gosc tez zglodnial. Ta mam taka fantazje hmmmmm pragnienie nawet jednak skonsumowane. Wiec chyba to nie fantazja i nie pragnienie to tesknota . Maka pierogi ten no blat ... k***a sie glodny zrobilem :D taaaaaa jednak pragnienie i tesknota i ta no fantazja. Mam znaczy sie kumulacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazja, pragnienie, spełnienie? :) Fantazja coś o szpilkach pisała, zapytam co miałam na górze. Zapinana koszula czy dopasowana bluzka? Wtedy powiem co było dalej:) Tylko mąki brak. Na tym stole tylko ja. .. znajomy zapach.. znajoma ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach mmmmmmmmmmm stol mmmmmmmm szpilki i te no majteczki te zolte :P a nie majteczki to ja mam . Dawaj czarne zaperdole teraz czarne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×