Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tabasko

Gdzie Ci mężczyzni, prawdziwi tacy?

Polecane posty

Gość TA Kobieta
Hipopotam :classic_cool: Jest nieźle. A u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zap*****l. On dyktuje mi dzisiaj ten no rytm dnia. Rymy dyktuje natomiast chcica. Znasz ja? Ona ma moc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TA Kobieta
Znam, znam. Siedzi u mnie w kącie związana i zakneblowana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak trzymaj. Widzisz moja sie dzisiaj puscila ze smyczy i mnie ten no w*****a. Ja do niej wal sie , p*****le cie a ona do mnie ohhhh tak rob mi tak jeszcze. Nosz k***a jak jej nie kochac co? Ale spoko nie pozwalam jej na zbyt wiele trzymam przy pasie niech sie pasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bledny jak awaria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TA Kobieta
Moja jest grzeczna. Więcej silnej woli, chłopcze ;) Mogę Cię przeszkolić w tym względzie. Ale uprzedzam, będzie bolało. No i oczywiście nie za darmo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tesknilem ksiezniczko. To bylo tak byl wielki ogromny i zional ogniem. Z pyska mu kapalo i pragnal tylko ksiezniczek. Ale walczylem, mordowalem , probowalem zajechac na smierc -nic z tego. Wciaz rosl w sile i stawal sie coraz bardziej narwisty. Nie majac wyjscia wmowilem mu ze to co czuje , ten ogien w sobie to sie nazywa zgaga i dalem mu takiej zielonej roslinki. Poczol miete, zaczal tak laknac wiecej i wiecej ze nie nadanzalem go karmic. I co teraz wzywa chcicd na pomoc bo wymyslil sobie ze we dwojke dadza mi rady. A chooooja nie takie rzeczy sie robilo i dam rade. Ta kobieto ile za godzine? I ile godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TA Kobieta
Na początek 3 minuty. Gratis. Jeśli tyle wytrzymasz w moim towarzystwie, "obgadamy" resztę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratis? :D widzisz ten bledny gosc jest nie do z***bania. Trzy minuty? Tortur? On wytzrzymuje dluzo dluzej, rok , dwa, piec, dziesiec? On ma defekt lubi kiedy boli a i bol p******i. Nosz pochylmy glowy nad jego dusza bo nie ma dla niego ratunku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TA Kobieta
Ale nie próbowałeś wytrzymać chociażby minuty przy mnie. To zupełnie inna bajka, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
Prawda :) A jaka to bajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TA Kobieta
Może kiedyś Ci opowiem ;) Trzymaj się, Tygrysku. Albo puszczaj. Jak wolisz ;) :classic_cool: :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja fantazja to Ja
Dzień dobry bardzo!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ta kobieto niech moc bedzie z toba. Bajecznie mowisz o cierpieniu. Narazie mala ;) tabasko wezme i ten no poskromimy bestie co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee lubie kiedy fantazja jest moja :D tabasko ksiezniczko bajka w ktorej jestesmy jest na miare oscara. Za scenografie oscar, za tresc oscar, za efekty specjalne oscar. No wiesz hit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×