Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci biorący udział w seksie grupowym są biseksualni.

Polecane posty

Gość gość

Czy faceci biorący udział w trójkątach, czworokątach i innych wielokątach, gdzie jest więcej niż jeden facet są bi i mają skłonności homoseksualne? Chyba tak, tak samo jak kobiety w odwrotnej sytuacji. Zwłaszcza, gdy tak się zabawiają z kobietą, że dwa penisy wchodząc w nią ocierają się o siebie. Hetero nie poszedłby na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się i to bardzo. W grupowych zabawach nie widziałem nigdy 2 facetów razem. To jest jak dyskoteka, idziesz sam lub z koleżanką i nie tańczysz z każdym kto jest na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są hetero. Nawet w bardzo otwartych seksualnie kręgach wiekszość facetów jest hetero, natomiast babeczek 95% jest bi, sprawdzone na swingerskich imprezach. Grupa facetów, których podnieca posuwanie ich żony jest stosunkowo duża, grupa facetów marzących o posuwaniu przez faceta jeszcze większa, nazywamy ich gejami i poszukaj sobie stron o nich, nie mają one związku z żonami. Tam piszą o posuwaniu mężów. Podczas całej mojej przygody swingerskiej tylko parę razy sytuacja pozwoliła na osobiste wsadzenie cudzego penisa do dziurki żony (co wiazało się z jego chwyceniem w rękę). Odbyło się to w bardziej prywatnych warunkach a nie jak zwykłe cudzych żon dmuchanie raczej na forum ogólnym na oczach wszystkich co daje inne wrażenia. Poprostu faceci nie życzą sobie dotykania erotycznego przez innych facetów. Panie raczej z tym nie mają problemu i większość akcji z wymianą w parach zaczyna się od pieszczot między paniami. Jak się fajna laska nadarzy to nawet największa antylezbijka potrafi pęknąć. Widziałem parę takich akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×