Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

katar u 20 miesiecznego dziecka.

Polecane posty

Gość gość

Syn w niedziele dostsl katar a w nocy pojawila sie niewielka goraczka. W poniedzialek pediatra kazal podawac neosine.lipoma, i eupforbium do nosa. Do dzis nie przeszlo. Leki mial przyjmowac 5 dni a poprawy nie ma. Katar leci,odciagamy fridą. W nocy pojawil sie troche kaszel bo,yeraz nie ma. Co jedxcze moge mu podac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na katar sprobuj masc majerankowa pod nos i krople rgino argent - dobre sa. Ale jesli kaszle a te leki nie pomogly to lepiej isc do lekarza zeby osluchal oskrzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie wiesz, ze katar leczony trwa 7 dni a nieleczony tydzien? Po cholere ladujesz tyle tego dziecku do nosa? odciagaj gluty, dawaj duzo wody albo herbatek ziolowych do picia i czekaj bo to na 100% infekcja wirusowa. Dopoki nie bedzie mial zielonych smarkow i mega mocnego kaszlu to nie panikuj. I wyjdz z dzieckiem na spacer, zimne powietrze pomaga w oddychaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maść majerankowa na lecący jak z kranu katar? hah dobre sobie calcium w płynie, wit c w kroplach i nasivin dla dzieci powyżej roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie katar zrobil.sie gestawy i żółto zielony wiec to juz bakyrryjny. Juyto pojedziemy na Ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z dns ale jak goraczka to moze idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goraczki nie ma. Byla i wtedy poszlismy do lekarza. Katar byl fajny wodnisty a dzis juz zrobil sie zielonkawy i gesty. Przychodnia nasza jutro zamknieta , na izbie prYjec u nas szkoda gadac . Nawet pediatry z oddzialu nie wołają. WsYstko bagatelizują. Zobaczymy co bedzie juyro. A myślicie , że jak nie pojawi sie kaszel i goraczka to czekac? Ewentualnie moge zadzwonic czy nasz pediatta przyjmie nas prywatnie. Tylko nie wiem czy jest sens . Bo stówke skasuje a moze nie potrzebnie panikuje.jezeli to katar bakteryjny to prEjdzie czy juz jakies silniejsze leki poyrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma temperatury to ja nie chodzę z dzieckiem do lekarza i nie podaje leków. Podaje mu więcej wody, czasem przemycę domowy sok z malin, ale rzadko, bo nie lubi. Katar niezależnie od koloru odciągam wyłącznie katarkiem, bo uważam, że jest najlepszy i najskuteczniejszy. Katar ma to do siebie, że najpierw jest wodnisty, a później robi się gęsty. Natomiast jeśli pojawia się kaszel to chodzę do lekarza żeby posłuchał czy nie ma czegoś na oskrzelach. Jeszcze nigdy nic nie miał, ale jak to lekarze na zwykły katar przepisuja 5 różnych leków, w tym homeopatię, która jak dla mnie jest do d***y. Podaję wtedy syrop Soll baby tussi na drogi oddechowe i kaszel. Przeziębienie, a głównie katar leczy się tydzień lub 7 dni:) a kaszel może utrzymywać się do 3 tygodni, tak mówi mój pediatra. Syn ma 21 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośmadzia
Przedewszyskim odciaganie kataru jest ważne by nie spływały do gardelka i niżej bo zajmą się oskrzela.Ja mam dwójkę dzieci i zawsze uzywam takiego sprzętu do kataru który daje sie do odkurzacza nazywa "KATAREK" i nabylam go w aptece.no i preparat neosin jest fauny fajnie nawilza śluzówkę niską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola543
Mam inhalator polskiej firmy Sanity, chodzi mi o model Baby Sanity. Działa poprawnie. Jest szybka produkcja mgiełki, samo oddychanie nie należy do skomplikowanych. Urządzenie jest też o tyle proste że zrobione dla dzieci, także tutaj inhalacja po prostu nie może jakiś trudności sprawiać. Ale poza dziećmi, jak najbardziej ja z mężem też możemy się inhalować, w zestawie są odpowiednie końcówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Jeśli o mnie chodzi to jak na razie Simple zdaje egzamin elegancko. Żadnych problemów z nim nie mam czy to przy samym uruchomieniu, podczas wdechu aerozolu czy potem jak już myję wszystkie części z resztek lekarstwa. Szybki cichy inhalator za niewygórowane pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeden z lepszych na rynku inhalatorów to Novama Familino Pro przyznam, że regulowana wielkość cząstek dla leku robi największe wrażenie. Nie można znaleźć, aż tak precyzyjnego inhalatora na rynku, gdzie realnie policzysz oszczędności na lekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 17.06.2019 o 13:18, Gość Gość napisał:

Jeden z lepszych na rynku inhalatorów to Novama Familino Pro przyznam, że regulowana wielkość cząstek dla leku robi największe wrażenie. Nie można znaleźć, aż tak precyzyjnego inhalatora na rynku, gdzie realnie policzysz oszczędności na lekach.

Tez polecam ten inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×