Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szybki nie za duzy aparat fot dobrej jakosci zdjecia jaki polecacie

Polecane posty

Gość gość

szybki nie za duzy aparat fot dobrej jakosci zdjecia jaki polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej!szukam aparatu fot 1. dobrej jakosci abym mogla pozniej te zdjecia wywolac na wiekszy format/nie zwyklego zdjecia, lecz raczej cos 1m x 2 m, czy cos podobnego/.aby nie bylo widac tych pikseli po wywolaniu zdjecia/ 2. aby nie byl wiegachny, 3. aby byl S-Z-Y-B-K-Ia,bym nie musiala czekac zbytnio dlugo, bo lubie chwytac chwile ulotne... Co polecacie? myslalam nad: SONY RX100 Olympus PEN E-PL5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olympus PEN E-PL5=czas reakcji na naciśnięcie spustu wyniósł 0,27 s, natomiast w gorszych warunkach oświetleniowych 0,48 s. Podczas wykonywania zdjęć seryjnych w okresie dwóch pierwszych sekund E-PL5 zapewnił częstotliwość przewyższającą nieco więcej 8 kl./s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o akcesoria to sprawdź sobie eltec - ja dużo akcesorii fotograficznych tam kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie allinside.pl. Mają bardzo duży wybór aparatów. Bardzo dobrze wykonane aparaty, parametrami zbliżonymi do najlepszych, a są dużo tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lustrzanka nie bo za droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja śmigam na kanonie, dodałem nawet ostatnio zdjęcia na portalu www.utalentowani.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam starego, sprawdzonego Nikona. Żaden ze mnie fotograf, po prostu lubię sobie coś czasami pocykać. Polecam firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×