Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odzyskac bylego chlopaka

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam 21 lat, moj byly chlopak 19. Wiem, ze jestesmy młodzi, ale nie o to chodzi. Zerwalam z chlopakiem 2 miesiace temu, myslalam ze potrzebuje wolnosci, tym bardziej ze bylismy w zwiazku na odleglosc, i tylko weekendy moglismy spedzac czas razem, ciezko bylo mi to utrzymac. Bylismy razem rok. Sylwester jest dniem w ktorym wyznal mi milosc, bardzo go kocham i tesknie za nim. Rozmawialam z nim o tym, ze tesknie ale On sie zmienil, wiem ze kocha mnie z calego serca, ale robi z siebie teraz zlego czlowieka, siedzi ciagle sam w domu, nic go nie interesuje. Zamknal sie w swoich czterech scianach. Nie wiem co mam zrobic i jak by go odzyskac? czy pojechac do niego w dzien sylwestra? czy odpuscic ( co ciezko mi zrobic bo go kocham) Jesli pojade do niego co zrobic jak mnie odrzuci. Nie wiem, moze ktos z Was byl kiedys w podobnej sytuacji, ze po rozstaniu z partnerem wrociliscie do siebie, jak to wygladalo? jak to zrobic? jak odzyskac kogos kogo sie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo interesuje to ze jestes idiotka? Jak jest prawdziwym facetem to kopnie cie w d**e albo wysmieje wiec nie szmac sie do konca tylko zajmij sie czyms pozytecznym. Jestes niedojrzala emocjonalnie wiec dorosnij i pozniej zapoznawaj kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POjedz do niego i szczerze z nim porozmawiaj. A jak Cie odtraci uszanuj jego decyzje i naucz sie żyć bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×