Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

La Tempestad BURZA w tv4

Polecane posty

Gość gość

nie ma jeszcze takiego wątku, czy to znaczy, że nikt nie ogląda? co myślicie o serialu? Mi się podoba głowna aktorka, piękna Marina/Magdalena Tylko denerwuje mnie jej mijanie się z Magdaleną, mogli wziąć bliźniaczki, bo teraz pewnie będą się mijac do końca , bo jakby tu zagrac jedną scene ... Magdalena też jest fajna... Troche mi szkoda,że Mayuya nie żyje, lubiłam tą interygantkę chociaż wkurzała nie lubię za to siostrzenicy Fulgencia, nie lubie tej aktorki, w morzu milosci tez była taka wkurzajaca Hernan ma piękną willę, chyba najpiękniejsza z dotychczasowych jakie widziałam w telenowelach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bohater też jest modelem, jest wysoki bardzo:), ramiona wielkie i szeroki, przystojny, podoba mi się krajobrazy ładne, ile jest seksu w tym serialu, brunet ten intrygant jest trochę podobny do męża Marty z Barw Szczęścia:) Marina w życiu jest miss i modelką, granie dwóch jest trudne, ładna bardzo jest, ma talent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ogladam troche przyglupia ta telka co do Mariny to wydaje mi sie taka zwyczajna, ale William Levy ciasteczko no i Hernan też super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiliam przypakowany, teraz wygląda dobrze, w blond włosach koszmar, jak król lew wyglądał :D hernan nie podoba mi się , ale to glownie przez jego desperackie zachowanie, tylko w scenach z tą intrygantką gdzie się namiętnie kotłują wychodzi fajnie,męsko i samczo i jak gra na skrzypcach a jak biega za Mariną to beznadziejny i niemęski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×