Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chwała Bogu

do kobiet ktore robia operacje plastyczne

Polecane posty

Gość chwała Bogu

czemu niszczycie to co stworzył Bóg ?! takie was stworzyl i takie sie zaakceptujcie! sztuczne cycki odrazu poznac ze sa sztuczne bo wygladaja jak pilki, prozne zakomleksione baby, dobrze ze faceci masowo sobie .k...... nie powiekszaja , nie rozumiem, macie az takie kompleksy? czy robicie to dla facetow? pracuje w opiece zagranica i mam pieniadze ale w zyciu bym sobie operacji nie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie nie rób i siedź cicho, nikt Cię tu nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w każdym przypadku operacja coś pomoże, pewnie u Ciebie tak jest i dlatego żalisz się na forum. Gdybyś naprawdę tak myślała, miała byś na to po prostu olewający stosunek i nie wchodziła byś na żadne fora. Tym bardziej nie pisałabyś że masz kasę, ale operacji sobie nie zrobisz.. Bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie wszystkim pomogą, to dla kogo są operacje plastyczne? Bzdury piszesz! Z autopsji wiem, że to coś zaszkodziło mojemu zdrowiu!! Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz to nie rób, jak inne chcą to niech robią i nikomu nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście niech robią, nic mi do tego. Wazne jest, aby umieszczane opinie były realne a decydujac się na zabieg mieć swiadomość, że nie zawsze wychodzi tak jak chcemy albo jak nam mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektörym Bög dal urode a niektörzy musza sobie kupic.Dzieki Bogu w dzisiejszych czasach jest to realne.Ja naleze do grupy ludzi ktörzy koryguja drobne niedociagniecia i wcale sie tego nie wstydze.Ja nie niszcze sworzenia Boga tylko go poprawiam.Robie to dla siebie aby miec dobre samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna odpowiedziała ze robi to dla siebie. mimo ze mam pieniadze to nie zrobie sobie zadnej operacji poniewaz kazda wiaze sie z jakimis powiklaniami, pozatym musze zaakceptowac sie taka jaka mnie Bog stworzył, zastanawiam sie czemu wiekszosc powieksza sobie biust? az takie kompleksy? niektore maja miseczke B i powiekszaja, nie wime po co, jesli facet naprawde kocha to zaakceptuje cie taka jaka jestes, jesli nie to zwykly gnojek i pogonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 2014.12.27 Dla takich osób które nie mają nie wiadomo jakim wad. Niektóre osoby są tak brzydkie że taka operacją nic nie pomoże, a niektóre są ładne tylko np mają krzywy nos. Więc dla takich osób są dobre operację, a Ty jak mnie nie zrozumiałaś to nie pisz że piszę bzdury bo w tym momencie ja powinnam napisać to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhaha pilnuj swojej doopy od pieknych czesci ciala robionych przez najlepszych chirurgow sie odp*****l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kulture masz niezłą, prozna babo! skoro normalnie pytam bez przeklenstw to normalnie sie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaz mi osobe tak brzydka ktorej operacja plastyczna nawet nie pomoze?! chyba ze to osoba z jakimis defektami na twarzy, ciekawe jak ty wygladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwała Bogu
normalnie spytalam z ciekawosci dlaczego kobiety sobie powiekszaja biusty i tylko jedna normalna odpowiedz otrzymalam, pytalam bo mnie to ciekawi, czy to kompleksy czy dla faceta to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba zadać pytanie facetom, czy lubią duże cycki? Mnie się jednak wydaje, ze niekoniecznie, małe jest piękne! Nie chciałabym mieć duzych a już silikonowych to głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po kilku operacjach i zrobilam to sama dla siebie. I z tego co zauwazylam to wiekszosc dziewczyn robi to dla siebie a nie dla faceta. Faceci raczej nie chce, zeby dziewczyna sie operowala, bo rowniez boja sie powiklan i co wtedy? Ja nie bylam brzydka, raczej taka przecietna, ale kompleksy byly i to duze, a teraz jestem nowym czlowiekiem i wiode szczesliwe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bóg tez niektóre stworzył z krzywymi zębami, skłonnoscią do próchnicy, trądzikiem i wągrami- jesteś tez przeciwna odwiedzaniu dermatologa i kosmetyczki i chodziłabyś np całe zycie z wąsem na chwałę Pana? :D operacja, to zawsze ryzyko dla zdrowia i ryzyko niezadowolenia z efektu i trzeba się z tym liczyć, ale nie ma co dorabiać ideologii, ze mamy się cieszyć z bożego dziela nawet jak wygladamy jakby zrobił nas dla hecy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory ze sie wtracam do rozmowy ale super napisane.w dzisiejszych czasach mozna wszystko skorygowac a pojecie urody jest sprawa dyskusyjna.jesli ktos ma kompleksy a ma mozliwosci to zmienic to czemu nie?wlasnie przymierzam sie do korekty nosa ale jeszcze nie wybralam lekarza.Nie chce go kilka razy poprawiac wiec musze znalezc kogos kto to potrafi.czy ktos wie jakie nosy robi dr.Kobus z Polanicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do Kobusa idę na lifting w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam strasznego stracha ze wybiore zlego lekarza,chce sobie we wrzesniu zrobic korekte nosa bo jest garbaty i nie moge dobrze oddychac(skrzywione przegrody)Napiszcie prosze ile trzeba czekac na wizyte wstepna?Z tgo co czytalam o Kobusie to jak na razie najbardziej jestem do niego przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobus jeszcze operuje ??? On ma 80 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operuje i to dużo. Po mimo wieku nie brak pacjentów. 80 lat jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 2014.12.30 to wyżej to nie ja, chyba podpisuje do kogo co pisze?!! Co do osób brzydkich jest ich wiele, nie mam nic do takich osób i chodziło mi tylko że robienie sobie kilkunastu operacji jest bez sensu gdyż nie każdej osobie np operacja nosa poprawi znacznie wygląd. Ale cóż będę tłumaczyć jak Ty się zaraz rzucasz. Co mam Ci wysłać zdjęcie żebyś zobaczyła jak ja wyglądam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy jedna lub kilka operacji i z kazdej mozna zrobic piekna sory, ale takie sa teraz wymagania facetow na jakims poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że niby faceci każą operować się kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś jakiś nie ogarniety wrzuciles wszystkich do jednego worka. Mam kumpele ktora nie ma piersi w ogole!! wiesz jakie to uczucie jakbys penisa nie miał!! ja mialam teraz robiona operacje nosa po urazie z dziecinstwa miałam tak krzywy nos ze nie dalo sie patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Ja jednak zostanę przy operacjach plastycznych ;) skoro są od tego specjaliści, a możliwość wykonania takiej operacji staje się co raz bardziej przystępna cenowo, to chętnie z niej korzystam. Dlatego jestem już umówiona na konsultację do świetnego chirurga platycznego - doktora Pabiańczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na każdym temacie dr Pabiańczyk ,Aniu wstyd. A dr o tym wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwka1991
Istnieje wiele powodów, dla których kobiety poddają sie operacjom plastycznym... Ja na przyklad chcialam lekko powiekszyc i uniesc biust po karmieniu piersia... Czulam sie źle ze swoim biustem, ktory byl malo jedrny i znacznie mniejszy :/ a to nieprawda, ze powiekszone piersi wygladaja sztucznie. Mi chirurg polecil mentory anatomiczne i jestem zachwycona. Te imlanty mają ksztalt a la łezka, zblizony do naturalnej piersi, wiec wyglada to bbardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja natomiast cyckow nie poprawialam ale garbaty nos,a pozniej w wieku 45lat zrobilam lifting twarzy.o nosie to sie wszyscy zorientowali ale o liftingu nie mowilam nikomu.a teraz rodzina i znajomi sie dziwia ze tak dobrze wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×