Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy kupowałyście ubrania na Zalando

Polecane posty

Zdarzyło mi się, kilka razy kupowałam na Zalando, ale oprócz tego szukam ubrań na Domodi czy Allani, zresztą jak nie znacie, to tutaj: http://faar.pl/porownanie-serwisow-modowych-domodi-zalando-szafa-allani/ jest ciekawe porównanie tych stron. A Zalano, pomimo, że ma wysokie ceny, to oferuje wiele takich ciuchów, których nie znajdziemy w innych sklepach, poza tym łatwo się tam szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w szalando są drogie marki, więc wydaje się że jest drogo ale sa tez tanie takie jak dorothy perkins, ann fieelds ostanio kupiłam buty dorothy perkins za 85 zł to raczej nie jest wliczona w to przesyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam na zalando, ale moim zdaniem ich ceny są czasem za wysokie i za te same rzeczy w innych sklepach mozecie zaplacic mniej. kiedys kupowałam u nich conversy i niestety przepłaciłam.. teraz korzystam ze strony, która porównuje ceny danej rzeczy z różnych sklepów i na przykład ceny conversów mozna sobie sprawdzić, jak wyglądają w różnych sklepach: http://oladi.pl/promocja-buty-damskie/producent:converse.html wydaje mi sie, ze dzieki takim zakupom mozna sporo zaoszczedzic: i czasu, i pieniedzy. Teraz już jak mam cos kupić to najpierw wchodze na oladi, przegladam gdzie wychozi najtaniej, porownuje i dopiero kupuje ;P jak to mowia, czlowiek uczy sie na błędach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalando jest ok, ale mają dość drogie marki, więc dla dzieci nic tam nie kupuję :/ Ostatnio powstała strona dla mam Mamibazar.com, ale powolutku się rozkręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam Zalando kupuje tam od 4 lat, są tam mało dostępne marki u nas w kraju i można dostać rzeczy niespotykane na ulicach, czasem jest drogo ale trzeba "szperac" i można coś fajnego znaleźć na małe pieniadze, mają tez duzo marek drogich więc jak chce kupic coś ekstra to też u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaDe
Ja kupuję na Zalando od niedawna. Poczytałam opinie na stronie https://www.buty360.pl/zalando i od tej pory zamawiam. Buty są świetne, a na buty360 można kupować buty jakie się tylko chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olunia2324
Nie polecam Zalando,porażka pod każdym względem,ale co tu dużo oczekiwać,najbardziej reklamują się firmy(marki,itp.które się nie sprzedają)a ta Firma to tego się zalicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim sklep Zalando. Jestem bardzo zadowolona z zakupów i obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaW
Niedawno kupowałam i jestem zadowolona. Szybka wysyłka , ciuchy dobrej jakości , rozmiary typowe , można znaleźć bardzo fajne promocje i wcale nie jest tak drogo. Przesyłka darmowa jest dużym plusem . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam i nie miałam żadnych problemów odnośnie rozmiarówki itp. Raz tylko dostałam bluzkę z plamą, ale odesłałam,bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid J
Cześć! Ja też coś napiszę, bo miałem okazję ostatnio zrobić zakupy na Zalando! Śmiało stwierdzam, że znalazłem stronę dla siebie - duży wybór, konkurencyjne ceny, a dodatkowo często można zdobyć kody rabatowe! Kolejnym plusem jest oczywiście darmowy zwrot (100 dni), więc nie muszę się martwić, co zrobić, gdy koszulka lub coś innego okaże się na mnie za duża, lub za mała! Wysyłka również była błyskawiczna, gdyż zamawiany towar otrzymałem już następnego dnia około godziny 17! :) Polecam każdemu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam dwójkę dzieci i zdecydowanie wolę kupować w internecie aniżeli się ciągać z nimi po mieście. W zalando jest duży wybór i perspektywa ewentualnego darmowego zwrotu jest naprawdę kusząca. To, że kurier przychodzi do mnie do drzwi też działa na ich plus. Dostawa ekspresowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na zakupy na Zalando. Bardzo duży i ciekawy wybór ubrań. Co do cen, to każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ ceny są bardzo zróżnicowane. Moza natrafić na fajne promocje. Szybka przesyłka. #Zalando

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem stałą klientką Zalando i zgadzam się z pozytywnymi opiniami o sposobie funkcjonowania tego sklepu. Jest jedno "ale". Nie zamieszczają negatywnych opinii o zwróconym produkcie. To mnie wkurza, bo dzięki pozytywnym wpisom, mogą cenę utrzymywać na stałym poziomie lub podnosić. Jest to nieuczciwe. Po to zamieszczam negatywną opinię, aby ostrzec inne klientki. Cóż z tego, jeśli opinia nie ujrzy światła dziennego? Cenzura działa. Jak we wszystkim u Niemców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i usuwają ale jak mi się nie podoba to odsyłam i tyle, robię tam zakupy o 2013, uwielbiam zalando.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×